Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 11 honapos. Ma belázos...

Kisfiam 11 honapos. Ma belázosodott, de nem tudom mitöl, más tünet nincs. Lehet csakugy lázas? Vigyem orvoshoz holnap?

Figyelt kérdés
arra gondoltam hogy a fogátol,de eddig egy fognál se volt lázas,már 12 foga van.az kizárt nem?
2010. dec. 19. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Fogzás inkább csak hőemelkedést okoz. Mekkora volt a láza? Nemrég a kisfima is 38,9 fokkal lett lázas, miközben 4 foga jött egyszerre, de más tünete nem volt. Elvittem orvoshoz és kiderült, hogy torokgyuszija van. :-(
2010. dec. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

kedden az egyik fiam, csütörtökön a másik fiam volt lázas, elvittem dokihoz az elsőt, azt mondta van most ilyen vírus a levegőben. de nekünk se volt más tünete. állítólag most ez terjeng...a kicsit már el se vittem. lázat csillapítottam, de semmi baja azóta se.

Válaszom, persze hogy vidd orvoshoz, soha nem lehet tudni egy láz okát! jobbulást!

2010. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
még mindig lázas,már 39,5,hiába adom a nurofent,kupot.már az esti tápszert se ette meg,holnap reggel viszem egyböl.köszi
2010. dec. 19. 19:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Mi lett veletek?Mit mondott a doki?Nálunk a torokgyulladás kezdődött így, hogy "csak"láz, és emellé párosult étvágytalanság.Pár nap alatt helyre jött.Kapott rá antibiotikumot.
2010. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!