Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkorát nőnek a babák 1 és 2...

Mekkorát nőnek a babák 1 és 2 éves kor között? Megirnátok, hogy nektek mekkora volt a babátok 1 évesen, és mekkora 2 évesen. Súly és centi, esetleg, hogy milyen méretű ruhát hordtatok akkor?

Figyelt kérdés
Főleg a fiuk érdekelnek. Az én kisfiam 14 hónapos kb 78 cm és 11,50 kg. Azért kérdezem ezt, mert kaptunk pár ruhát 92-98as méretben(kabát,pulcsi), de most még nagyok rá, kiváncsi vagyok esetleg jövő télen hordhatjuk-e még őket. Akkor leszünk kb. 2,5 évesek. Előre is köszi.
2009. okt. 18. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A fiam 15,5 hónapos, és most kell pulcsiból a 92-es, naciból mondjuk 86-os, de pizsi rugdalózóból is 92-est vettem. Szal, vagy ráadod úgy, hogy egy kicsit nagy, vagy nyáron teszed rá amikorra belenő, de nem hiszem, hogy jövő télre jó lesz.

Az enyém 12 kiló.

Egyébként a "hivatalos" méretezés az a 24 hónapos megegyezik a 92-es mérettel. Csak a te babád is igen nagy.

2009. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem az jó lesz rá.Az én kisfiam 17 hós,81 centi és 11.70 kg.Most kezdte hordani a 86-os ruhákat(holott még a 80-as is jó rá)tavasz-nyár körül fogja a 92-es méretet,és majd egy év múlva(jövő ősszel-télen)a 98-as méretet.Ilyenkor már nem olyan intenzív a növekedés.A 104-es méretet általában kb. 3 éves gyerekek hordják.
2009. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként pulcsi az sose nagy, mert a derekát legalább rendesen befedi, az ujját meg felhajtod egyszer.
2009. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszi a válaszokat, nem voltam biztos benne, hogy mennyire lassul le a növekedésük 1 éves kor után.
2009. okt. 18. 22:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!