Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan anyuka köztetek,...

Van olyan anyuka köztetek, aki keresetkiegészítésként dolgozik valamit úgy, hogy közben a picikéjével is együtt tud lenni?

Figyelt kérdés
Még szoptatok, így a távollét Tőle teljesen kizárt. Én inkább valami otthoni munkára gondoltam. Ha tud valaki ilyet kérlek segítsen! Nagyon nagy szükségem lenne rá! Köszönöm!
2009. okt. 18. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:

ha tudsz idegen nyelvet fordits otthon, varrj, stb

en rajzolok, azzal toldom meg a tgyast

2009. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ezzel a baj, hogy egyik ilyen otthoni munka sem megbízható. Ha nem ismersz valakit aki jártas az ilyesmiben, akkor nincs sok esélyed szerintem. Én dolgoztam otthon a pici mellett, de csak mert a nagypapája lámpagyárban dolgozik, és ilyen összeszereléseket hozott. Ez havi szinten olyan 60-70e forint volt. Már nem csinálom, mert csökkentették az árakat, így már nem éri meg. Szívesen segítenék, de ezeket a melókat az ott dolgozók kapják meg, külső személyeknek nem adnak. Amik meg vannak ilyen borítékolások, meg hasonlók a neten, az mind átvágás. Régebben még nem volt mind kamu, emlékszem még nyomdában kaptam borítékolási munkát otthonra ami jól fizetett. Szóval ez nagyon nehéz...

Esetleg vállalhatnál barátnőknél gyermekfelügyeletet, vagy 1-1 órára mehetnél vasalni, vagy takarítani. Jobbat nem tudok. Sok sikert!

2009. okt. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia. Mi a lyoness-t kezdtük el csinálni, azaz oda regisztráltunk és már jött vissza egy csomó pénz. (törzsvásárlói rendszer-de nem a befizetős amwayes átverősdi!!!! Olyan mint egy smart kártya csak nem pontokat kapsz rá hanem pénzt). Mindent ott veszünk (gyógyszertár, pelenka, élelmiszer, bútor...) és a vásárlás után kapunk vissza pénzt. De van egy üzleti része is, azt is csináljuk.

Ha esetleg ez érdekel bővebben,küldj egy email-t.

Nekünk bevált így a 8 hónapos babánk mellett egy kis keresetkiegészítésként!

2010. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!