Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok nekem gyerekülést?

Ajánlanátok nekem gyerekülést?

Figyelt kérdés
9-25kg, 9-36kg-ig. Nektek milyen van? Bevált? Linket is légyszi ha tudtok.
2009. okt. 18. 19:05
 1/5 anonim ***** válasza:
2009. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk, itt a gyak.kérdéseken ajánlották, nagyon jó, biztonságos, jók a teszt eredményei is.


Nania-t ne vegyél, amikor nézedlődtünk, a bababoltban azt mondták, a nania azoknak való, akik csak azért vesznek ülést, hgoy a rendőr ne büntesse meg őket, vékony műanyag, a teszteken épp csak átcsúszik.

2009. okt. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk. Ár és minőség arányban ez tűnt a legjobbnak!

2009. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Pont mi is ezt a kettöt néztük ki.
2009. okt. 18. 20:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is ugyanaz a Besafe van, amelyiket a második válaszoló linkelt. Nagyon jó, csak ajánlani tudom. A kislányom nagyon szereti, kényelmes és szép is, úgy ül benne, mint egy kis hercegnő. Magas és így jól kilát az ablakon. És ami a legfontosabb, szerintem nagyon biztonságos. Már a beszerelésekor örültünk (úgy be lehet szerelni, hogy nem lehet megmozdítani sem), hogy ezt vettük, mert ugyan drága, de megéri.
2009. okt. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!