Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám sokat bukik....

2 hetes babám sokat bukik. Sokat eszik az lehet a baj (100-150ml között)? Vagy miért? Ez gond?

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 17:54
 1/7 anonim ***** válasza:
alkati kérdée, nem sok a hami, az eyém már egybhetesen 130-at evett, igaz ő is bukott, aztán amikor már gyakrabban kelt, akkor nem falt be annyira és nem volt gond, te is kínáld gyakrabban, hátha akkor kevesebbet eszik és jobban bent marad.
2009. okt. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bajnak nem baj, azért van, mert valoszinüleg gyorsan eszik és közben sok levegöt nyel, de majdnem minden baba igy van az elsö idökben.

Ha elég türelmes, akkor etetés közben egyszer tarts szünetet és böfiztesd meg, (akkor általában kevesebbet fog bukni,) meg az etetés végén is mindig kell. Ha a közbensö megszakitástól nagyon bemérgelödik, akkor ne eröltesd. Ahogy növekszik, egyre kevésbé fog bukni, mert megszokja a gyomra az etetést.

2009. okt. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azta! Hogy eszik ennyit? Nekem 2 hetesen is csak 50-60g-ot evett, most 3 hetes, nem mértem ezen a héten, hogy ne idegeskedjek rajta. Viszont 2 hét alatt hízott fél kilót, úgyhogy gondolom elég neki. Az én kisfiam szinte sosem bukik, gondolom nem pazarol ebből a kevéskéből...
2009. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszike! :) Akkor nem aggódom miatta. Persze van amikor csak 60-at eszik, de néha 120-at is, a rekord 150 volt és akkor nem is bukott. Mondjuk a nagy adagokat este eszi, így jól is alszik. Napközben 70 körül, de néha 100-at is. Mondjuk talán most értük el a születési súlyunkat, okt 1-jén született. Akkor szerintetek sok amit néha megeszik?
2009. okt. 18. 19:29
 5/7 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, csak a felesleg jön neki vissza! Kicsit túleszi magát, mert gondolom eszik jócskán! Ennyit enni nagyon szép egy ekkora babától, nem is csoda, ha visszajön neki! Amíg nemnyűgös, nem látsz rajta semmit, vagy nem fogy, addig nem kell aggódni, egyszerűen csak kicsit többet eszik, mint amennyit elbír!

2 gyermekes anyuka

2009. okt. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2009. okt. 18. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó evő a babád! :) Az enyém 3 hónapos, és eddig a max 170 volt, amit evett de ez is csak egyszer fordult elő, viszont ő nem is nagyon bukik. Ne aggódj, ez nem baj, ahogy az előttem szólók is írták, csak egy kicsit sokat eszik.
2009. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!