Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Véleményeket szeretnék ezekről...

Véleményeket szeretnék ezekről a tápszerekről?

Figyelt kérdés

HUMANA 1 ,HUMANA BABY.FIT 1 ,MILDIBÉ 1,

Azt tudom hogy mindet lehet recept nélkül venni de vk.tud árat?Használtatok ilyet?Bejött?


2009. okt. 17. 21:02
 1/3 Bea24 ***** válasza:
Szia! Mi már elég sok tápit kipróbáltunk, annak ellenére, hogy 9 hetes a babám. Mildibé1 jó volt egy darabig, de hirtelen zöld lett a széklete tőle és nagyon kemény, szegénykém ordítva kakilt tőle. Most Humana1-et eszik és úgy néz ki, hogy beválik, ízlik is neki.Humana babyfit1-et szerintem ne adj neki, mert ízesített (banános) és lehet, hogy ez után más fajtát nem is fogad majd el a picid és az is lehet, hogy nem válik majd be.
2009. okt. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a Humana HA 1et használtuk a kisfiamnak nagyon izlett!!

Most BEBA-t adok neki de észre sem vette a külömséget!!

A többiröl nemtudok irni mert nem használtam!!


5 hónapos kismanó anyuja

2009. okt. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A Mildibéről tudok infot, az én kisfiamnak bevált, a Milupától hányt, a Bebától éhes volt, így most ezt esszük.

Receptre kb 600 Ft.

2009. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!