Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek ha babam szemében...

Mit tegyek ha babam szemében egy kis vérfoltot láttok? Minimális de kamilla jó rá?

Figyelt kérdés
2009. okt. 17. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős a babád?

amikor született a fiam neki is az egyik szeme piros volt egy jó 2-3 hétig,de elmult magától.kérdeztem a doktornőt és ő azt mondta h nem kell rá semmi mert elmúlik magátol,de van amelyik doki ir fel szemcseppet rá.

7 hetes kisfius anyuka

2009. okt. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kamillazni nem szabad a szemet, mert szaritja. Ezt egy szemesz mondta nekem. Inkabb menj vele dokihoz, en a szemet nem mernem kezelni orvos tudomasa nelkul.
2009. okt. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Milyen jellegű? A fehér részen tócsás vérzésnek tűnik, elhatárolt széle van? Mert ha igen, belekapott a szemébe. Pár nap alatt elmúlik (kicsit sárgulni fog, ahogy lebomlik). Ha máshogy piros, vagy esetleg a szaruhártyához futó erek vannak, akkor vmi gyulladás lehet, irány az orvos.
2009. okt. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Váladékozik, csípás? Az is gyulladásra utal. Piszkálja, fájlalja?
2009. okt. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kamilla nem jó (mint ahogy előttem már írták), mert szárítja a nyálkahártyát. Szemre szemvidítőfüvet használj inkább, ha indokolt!
2009. okt. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!