Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babánk kilehet lövetni...

1 éves babánk kilehet lövetni a fülét?

Figyelt kérdés
Elég eleven és félek,hogy kitépné.
2009. okt. 17. 18:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ki lehet lövetni, de gondold meg, ha attól tartasz,hogy kitépheti. Valószínűleg piszkálni fogja, mert zavarja majd. Nyomhatja is, amiket lövéskor adnak, elég kényelmetlenek, ha ráfekszünk.

A szúrás lassabb, ezért picivel tovább tart, de rendes fülbevalót is be tudnak tenni rögtön.

2009. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szia!kilehet akkor is,1 éves és már úgy is megértené,hogy ahhoz nem szabad nyúlni.egyébként 1-2 nap max.és meg is gyógyúl.olyan helyen lövesd ki ahol,a a fülbevalóval együtt lövik ki.egy picit sír és el is felejti...szerintem nyugodtan,nem baj ha nagyon eleven....(szerintem)
2009. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
egy kicsit elkéstél vele,de szerintem akkor is rakasd be most,mert késöbb ha nagyobb lesz,és mondod majd neki ,hogy gyere ki lyukasztjuk a füledet,tuti hogy ne fog menni veled!
2009. okt. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem is 1 éves volt, mikor kilőtték neki és nem piszkálta, igaz az eljárás nem volt egyszerű apa is kelett hozzá.
2009. okt. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Off, bocs!

Másodiknak: 1 évesen megértené? Komolyan gondolod????????

2009. okt. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az utolsó előttitől kérdezném,hogy nagyon sírt a babád? Már 2 hónaposan elmentünk egyszer kilövetni,de nem mertem végül és haza is jöttünk azzal a lendülettel.
2009. okt. 18. 20:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, de szerintem nem a fájdalomtól hanem inkább az ijedségtől miután felálltunk a székből már nem is sírt és én nem csak alkohollal kezeltem hanem a védőnő tanácsára éjszakára tetran kenőccsel. Remélem tudtam segíteni.
2009. okt. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki tanácsát! Lehet,hogy gondolkozok még a dolgon egy kicsit. Lehet,hogy talán egy kicsit bizonytalan vagyok! Vagy mégsem? Nem is tudom! :-)
2009. okt. 19. 21:13
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne húzd tovább, most még nem késtél el annyira én is nehezen szántam el magam, de ha most nem később még nehezebb!!!! Utolsó voltam
2009. okt. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Na,megtörtént ma a dolog!!!! Nagyon ügyi volt,kicsit sírt de 2 perc múlva már táncizni is volt kedve és azóta is jókedvű. Köszönöm a tanácsokat mindenkinek!!!
2009. okt. 24. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!