Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kuki ügyben tanácsok?

Kuki ügyben tanácsok?

Figyelt kérdés

Kisfiam kukiján a bőr alatt fehér megkeményedett váladékot találtunk, nagy nehezen sikerült kiszedni.

Most viszont, minden pisilésnél visít, sír.

Mivel tudnék segíteni rajta?


2009. okt. 17. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia ! milyen idős a kisfiad ? én akkor kezdtem el húzogatni a kukacát amikor kb 9 hónapos volt és egy éves korára értük el azt hogy teljesen fel lehetett neki húzni ( a makk mögé ) ! várom válaszod !
2009. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

7 hónapos!

A dokink 6 hónaposan meghúzta akkor egy kicsit berepedt, elkezdtük kenegetni Alsol krémmel.

Tegnap fürdés közben vettük észre, hogy fehér foltok vannak a bőr alatt, ami megvan keményedve.

2009. okt. 17. 15:12
 3/15 anonim ***** válasza:
az első vagyok ! szerintem nagyon korai volt ! nekem a doktornő mondta hogy 1 éves korára kell hogy lejöjjön róla a bőr ! lehet hogy most megpiszkáltad neki és érzékeny lett tőle ! de szerintem ha nagyom sír vidd el orvoshoz nehogy valami nagyobb baj legyen ! nekem a doktor egyetlen egyszer sem próbált a kukachoz hozzányúlni ! remélem hamar rendbe fog jönni a kis tökös !!
2009. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem az a gondom, hogy hamar kezdtük.

Nem is akartunk annyira hozzá piszkálni, csak az a kemény (olyan mint a kemény rágógumi) anyag volt aggasztó,azt szerintem a doki is kiszedte volna, mielőtt betokosodik.

2009. okt. 17. 15:30
 5/15 anonim ***** válasza:
lehet hogy a popsikrém ment bele vagy ha púdert is használtatok , akkor az is bemehetett alá ! lehet hogy pár óra alatt megnyugszik a kis kukaca ! nekem a kisfiammal nem voltak ilyen gondok ! én a kukacát nem krémeztem csak alatta hogy még véletlenül se menjen bele ! lehet hogy az a baj hogy meg lett neki piszkálva és érzékeny ! de SZERINTEM jól tettétek !
2009. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Én sem kenem neki, csak amikor berepedt, mert akkor is sírt.

A gyógyszertárban ajánlották.

2009. okt. 17. 15:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Ez milyen krém? Szteroidos?

Nekem az urulógus doki azt mondta a héten, hogy erre nincs krém. Mind csak humbuk. Sztem a krém gyült össze a bőr alatt és beszáradt. Kamillázd neki, mást nem tudsz és vidd el szakorvoshoz, a gyerekorvosok nagyon megosztottak ebben a kérdésben! 3 fiús anyuka

2009. okt. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem hamar elmúlik.
2009. okt. 17. 15:47
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez az, minden doki mást mond, húzzam, ne húzzam . Első baba, már azt is ajánlottál hogy metéltessük körbe, de azt nem szeretném.
2009. okt. 17. 15:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Az első fiamat körülmetéltettük, mert sajnos olyan mértékű volt a szűkület, hogy nem volt más megoldás. Semmi gond nincs vele. Úgy néz ki a 2. is így lesz. Vszínű nálunk ilyen a genetika. 3 fiús
2009. okt. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!