Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha betöltötte a 9. hónapot...

Ha betöltötte a 9. hónapot akkor olyan tápszert is kell neki adni, vagy jó a 6 hós neki?

Figyelt kérdés
mildibét eszünk és ha jol tudom,abból csak banános van,váltsak át másmilyenre vagy elég a 6 hó utáni is.?
2009. okt. 17. 09:52
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem olyat adj neki, ami neki való, a 6 hósnak való se árt neki, de nyilván ezeket tápérték alapján, összetétel miatt bontják életkorra, szóval lehet éhes marad a 6 hósnak valótól.
2009. okt. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi.
2009. okt. 17. 10:01
 3/3 anonim ***** válasza:

siman hasznalhatod szerintem, pl az en bebim majdnem 8 hos, de meg mindig az ujszulotteknek valot eszi (milupa milumil ar), kerdeztem a dokit amikor 6 hos lett, hogy valtsunk e, azt mondta, hogy egy eves koraig ezt kell hogy kapja a bebim (refluxos, es gondolom nincs kettes ar tapszer, vagy nemtudom)

kicsit sajnaltam, mert borzaszto rosszak ezek a tapszerek, es remeltem,hogy valami finomabbat kap, de nem

szerintem nyugodtan adhatod neki a regit

(cumikbol se latok kulonbseget a 3 hos, meg a hat hos kortol valoban, pedig van vagy két tucat cumink. )

2009. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!