Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok éjszakai...

Mit használtok éjszakai fénynek a babaszobában?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, mert tetszenek ezek a falra vetítős zenélős dolgok, meg az is ami lassan forog körbe és úgy ad fényt, csak nem tudom, hogy mi lenne a megfelelő. Egy szobában fogunk aludni a babával a férjemmel hármasban, és azért azt sem szeretném, hogy a férjem ne tudja magát kipihenni. Köszönöm a tanácsokat!
2009. okt. 17. 08:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
51%
Szia!Konektoros éjszakai világitó van bekapcsolva a babomnak éjszakára.
2009. okt. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A kórházban mindíg égett egy halvány neon a szobába, jó volt mert én amúgysem szeretem a töksötétet, és így elég sötét volt ahhoz hogy aludjunk és éjszaka érzés legyen, de láttam a babámat is rendesen. Én szeretem ha ven egy kis félhomály, látom a babámat és ez megnyugtat, könnyen megtalálom a gripe watert vagy rózsamézet...a konektorba dughatós éjjelifény nagyon béna volt, végül a sólámpa jött be, tompa fényt ad az egész szobában, mindentlátok, mégis ugyanúgy éjszaka érzése van az embernek.
2009. okt. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Sókristály lámpát,de csak az első 4-5 éjszaka világított egész éjjel,most már csak elalvás előtt hangulatvilágításnak használjuk.
2009. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Milyen érdekes, nincs két egyforma válasz.

Nálunk eleinte egész éjjel égett az állólámpa, persze nem totál fényen, hanem van hozzá érintőkapcsolónk, azzal minden fokozatot lehet állítani. Nagyon halványan égett.Aztán 2 hónapos kora körül úgy döntöttem, hogy lekapcsolom, most a dvd eleje világít, ami épp annyi fényt ad, hogy ha éjjel megébredek lássam, hogy hol van a kislányom feje, hogy fekszik, van-e rajta takaró.

2009. okt. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amíg velünk volt sólámpát, de csak a szoptatáshoz, amúgy sötétben aludtunk. Most már a saját szobájában nincs semmi.
2009. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!