Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit használtok éjszakai...

Mit használtok éjszakai fénynek a babaszobában?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok, mert tetszenek ezek a falra vetítős zenélős dolgok, meg az is ami lassan forog körbe és úgy ad fényt, csak nem tudom, hogy mi lenne a megfelelő. Egy szobában fogunk aludni a babával a férjemmel hármasban, és azért azt sem szeretném, hogy a férjem ne tudja magát kipihenni. Köszönöm a tanácsokat!
2009. okt. 17. 08:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi 4 hónapos koráig voltunk vele 1 egy szobában, sajnos csak azért, mert nem volt több szobánk, már külön szobája van, sose használtam éjjeli fényt. Szokja meg, hogy sötét van, úgy tudatosul benne, hogy sötétbe aludni kell. Ha etetni vagy tisztába kellett rakni, akkor a konyhába oltottam fel a villanyt, az bevilágított annyira, hogy lássam mit töröljek, meg beletaláljak a cumisüveggel a szájába.
2009. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én semmi ilyet nem használok.van egy éjszakai lámpa aminek zöld a fénye,az világít ha kell,és azt kapcsolom fel ha éjszaka felkel kelni hozzá,de aztán le is kapcsolom.én biztos nem aludnék ha a falom jönnének mennének a fények,el se tudom képzelni az hogyan altató.
2009. okt. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Semmit.
2009. okt. 17. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%

Nekünk van egy földgömbünk, ami ilyen antik hatású, mintha pergamenből lenne, így az óceánok is sárgák. kis fényerejű lámpát csavartam bele, így nagyon kellemes halván fénye van, szép meleg szín, épp csak dereng. Arra pont elég, ami fény az etetéskor/pelusozáskor kell.

Egyáltalán nem zavaró sem nekünk, sem neki, ha ég, akkor is ugyanolyan jól alszik, mint töksötétben.

Ráadásul napközben úgysem tudok teljes sötétséget csinálni neki, én nem bánom, ha megszokja, hogy nincs mindig sötét az alváshoz.

2009. okt. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a dvd lejátszó eleje világít:)
2009. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
nem húzzuk le a redőnyt, mindig van annyi közvilágítás, hold sütés, hogy ne legyen sötét a szoba.
2009. okt. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%

Nem jó az, ha hozzá szokatoja az ember a babót olyan dolgokhoz, amelyekről később le kell, hogy szokjon. Ilyen szerintem az éjjeli lámpák.


Szerintem az 1 válaszoló megoldása tök jó, meg a redőnyös is amúgy.

2009. okt. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem használok semmit, éjjel már nem teszem tisztába, evéshez maximum a folyosón kapcsolok villanyt, az ajtót behajtom, hogy épphogy egy kis fény legyen, hogy betaláljak a szájába. 4 hónapos
2009. okt. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
39%
tévé le van halkítva...és azt..ha felkel bekapcsolom..
2009. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Szia!Én nem értek egyet azzal hogy ez egy rossz szokás. Nekünk gyerekkoromban nagyon sokáig volt éjjeli lámpánk, és így sokkal jobban aludtam, nem féltem. NÁlunk sima kislámpa van a polcon, energiatakarékos égővel, kicsi fényt csinál.
2009. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!