Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kell a kúpot használni?

Hogy kell a kúpot használni?

Figyelt kérdés

náthás lett a kisfiam, eddig még nem volt beteg, holnap lesz 17 hónapos. ha éjjel belázasodna, adnék neki germicidet. de hogy csináljam? van vmi praktikátok a kúp felhelyezéséhez?

nem könnyű eset a picúr, a lázmérés is közelharc árán sikerül...


2009. okt. 16. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél jó sok pospsikrémet a lyukacska köré és amikor betoltad, akkor a farpofákat szorítsd össze 4-5 mp-ig!
2009. okt. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm!

sikerült, kellett is már a kúp, megmértem, mert melegnek éreztem. 38,3 volt a hónaljában. ez segíteni fog?

annyira sajnálom szegényt, h már sírtam is ma. mennyi idő után hat?

2009. okt. 16. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Örülök, hogy sikerült! Nyugodj meg, ez még nem nem olyan magas láz, néha egy-egy sima oltás is okoz ilyet.

30-40 perc mir láthatóan hat, de most már egyenesben vagytok, próbálj megnyugodni.

Feküdj le minél hamarabb aludni, mert ha nyugtalan lenne éjszaka, akkor még majd "kellesz".

2009. okt. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a segítséget:) és a kedves szavakat is!
2009. okt. 16. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!