Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos Anyukák! Mitől lehet...

Lányos Anyukák! Mitől lehet tele pöttyel a lányom puncija?

Figyelt kérdés
9 hós.Néha egy-kettő volt,de most szinte érdes az egész ,és kezdenek piros pötyik lenni.Nem cseréltem ritkábban a pelust,mint máskor.Pelus márkát se váltottunk.KAja se volt új féle.Most estére bekentem sudocremmel.
2009. okt. 16. 20:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Apró, piros, pici pöttyök?

Lehet valamilyen gombásodás is, sajnos nagyon könnyen előfordulhat. Abban az esetben Canestennel kell kenni és tisztábatételkor csak langyos vízzel tisztítsad a területet. 1-2 nap alatt elmúlik. De ha nyugtalanít, akkor inkább mutasd meg dokinak.

2009. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen.sűrű,apró
2009. okt. 16. 20:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sztem is gomba, olyan popsikrémet kell kérni a gysztárban, amiben van borax vagy canesten, ahogy már írták is.

Sűrűbben cserélj pelust és "szellőztesd", próbáld meg a pelenkázón lekötni valamivel pucér fenékkel. Tudom, hogy ez pont talán 9 hósan a legnehezebb... kitartás :)

2009. okt. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
most már holnapig ráér?Nem kell doki,próbálhatom egyből vala mi kenöcsel?
2009. okt. 16. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézz a szájába, nincs- e valahol egy pici szájpenész megbújva, attól is lehet. A gombára jó a gyógyszertári boraxos posikrém, de ha nem múlik hétfőig, szerintem kérezd meg a dokit.
2009. okt. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem egy hónapja ugyanezek a tünetek voltak a 13 hós lányomnál. Megijedtem, mert tényleg csúnya volt. Elvittem a dokihoz, aki szintén a Canesten és az Alsol kenőcsöt javasolta, nekünk 4 nap kellett, hogy szépen rendbe jöjjön.

Ezeket kipróbálhatod, mind a kettő alkalmazható kicsi babáknál is, szerintem segíteni fog. Mielőbbi gyógyulást a kicsikédnek.

2009. okt. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom egy éves, és kb. már 6-szor voltunk gombásak. A legfontosabb, hogy mindig hagyd szabadon egy kicsit a popsiját, hagy szellőzőn. Csinálhatsz kamillás borogatást is, és minden tisztába tevéskor azzal törölgesd át, igen a canesten is nagyon jó. Ha már apró fehér pöttyök is lesznek rajta, akkor érdemes a dokihoz vinni, nekünk mindig lila ecsetelőt írt ki rá (pont mint gyerekkorunkban).
2009. okt. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!