Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyod, hogy a babátok a...

Hagyod, hogy a babátok a függönyt rángassa?

Figyelt kérdés

Én ellenzem, azonban apósnak hiába mondjuk állandóan odaviszi, merthogy nála lehet. És ha rászólunk, egyból azt mondja, jajj, milyen ez az anya, semmit nem enged!

Ti engeditek hogy a föggönnyel játszon vagy csak én vagyok ilyen?

(amúgy szinte bármit megengedek, de van egy-két dolog, amiből nem engedek)


2009. okt. 16. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
nem engedjük. és ha a kedves papa engedi akkor rászólok és nem hagyom.
2009. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Játszon mással, ne a függönnyel!
2009. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem hagytam, de sajnos mégis magára rántotta a karnist egy óvatlan pillanatban, kész csoda, hogy nem a fejét találta el. Egész nap remegtem az idegtől. Beszélj apóssal, akár mesélj neki rémtörténetet, hogy vkinél előfordult, de semmiképp se engedd!
2009. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Felügyelet mellett szoktam engedni, de szerintem ez most lényegtelen. A lényeg az, hogy te vagy az anyukája, te döntöd el mit lehet és mit nem és ehhez apósnak alkalmazkodnia kell!
2009. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
rövid a függöny,csak a radiátorig ér,igy ilyen gondom nincs,de nem is engedném.tudom,hogy rengeteg a nem szabad,de van amivel tényleg nem szabad.tényleg beszélj apóssal,hogy baj lehet ebből,azt meg ő sem akarja az biztos.
2009. okt. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A kisfiam anyósoméknál szokta rángatni, mert a kiságy felett van és néha már eléri.

De nem engedem, mióta erre "rászokott", mindig elhúzzuk onnan a függönyt.

Szerintem teljesen normális, ha nem szeretnéd ezt Te se! És ezt apósodnak is tudomásul kell (kellene) vennie,h. a Te babád és úgy neveled, ahogy Te jónak látod.

2009. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 19. 10:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!