Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 11 után sétálni el lehet-e...

11 után sétálni el lehet-e indulni babával, vagy nem tanácsos ebben a nagy nmelegben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem muszáj nem vinném ilyen nagy melegben a babát sétálni. Esetleg kora reggel ( de akkor kinek van kedve), illetve estefelé mikor már csitul a nagy kánikula. Szerintem téged is meg őt is megviselné.
2008. jún. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Délután szoktuk, de teganp vendégek voltak és nem tudtuk kivinni, ma délután sem tudunk annyit kint ülni mint ahogy ő megszokta. Zavar, hogy nem kapja meg az a "levegőztetési" időt amit eddig, viszont attól is félek, hogy nehogy többet ártsak ha kimegyek vele a nagy melegben, mintha nem levegőzne. Köszi a gyors választ.
2008. jún. 24. 10:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
11-től háromig semmilyen körülmények között nem vinném sétálni..ettől valóban már az isjobb, ha nem mentek. Ha van kis időd délután akkor üljetek ki a kertbe,vagy az erkélyre. az is több a semminél. És legalább nem odakint a 40 fokban csöpög szegény..:-)
2008. jún. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2008. jún. 24. 10:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tegnap fél 5-kor indultam el az 5 hónapos babámmal, mert muszáj volt boltba mennem, de azt mondtam, hogy ma inkább ki sem mozdulok vele. Szegény egy napozóban volt, de úgy elpilledt, hogy inni is alig volt ereje, piros volt a bőre az arcán, megizzadt,nagyon nehezen viselte, pedig teljesen beárnyékoltam a kocsit. Szerintem semmiképp ne indulj el vele.
2008. jún. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem felüdülés neki, inkább büntetés. Én is viszem általában minden nap sétálni, de vagy kora reggel, vagy este felé. Behajoltál már a kocsiba, hogy milyen meleg van odabenn? Vagy ha ráhúzod a napellenzőt? Szinte elviselhetetlen.
2008. jún. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!