Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok 20-25eFt értékben...

Ajánlanátok 20-25eFt értékben jó gyerekülést?

Figyelt kérdés
Tesco és egyebek kizárva.
2009. okt. 16. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi számít jónak!

Egy jó tesztel rendelkező ülést nem fogsz találni ennyiért. A pierre cardin és tárasi egyenlőek a tesco-s gagyikkal.

Talán a Nania ezen új ülése, ne olyan drága, de legalább tesztelt, és átment a teszten. Azt hiszem lehet kapni isofix nélkül is.

[link]

2009. okt. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kedves első ne ess már túlzásba, te tesztelted őket.

Van akinek nincs 25000 ft se, nem hogy több ilyesmire.

Nekünk Nania driver plus van, 22500 volt a brendonba.

Most mindenhol 15000 körül mozgott.

2009. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ohh ezer bocsánat, hogy leírtam a véleményem. Amúgy nekem sem volt egyik napról a másikra 50 000 ft-om gyerekülésre, én keményen gyűjtöttem arra, hogy a gyerekem biztonságba legyen, mert sokat autózunk és sajnos a balesetek nagy százálékában mindig a vétlen sérül meg. És lehet hogy én figyelek, de más nem és kész a baj. És láttam egyet, s mást ilyen nem tesztelt gyerekülésekről. Mondom mindezt úgy, hogy nem egy és nem kettő baleset helyszínén voltam már. Szóval hidd el kedves másidik, tudom miről beszélek és egyáltalán nem túlzok.
2009. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Brendonban most láttam,kuponnal akciós,25körül van.

mindjárt megnézem neked!

2009. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt elfelejtettem írni, hogy olyat keresek, ami 9-18 kg-ig jó, így a linkelt ülés nekünk nem jó.

Szeretnélek megkérni benneteket, hogy ne essetek egymásnak. Nyilván mindenki a legjobbat szeretné a gyerekének, de aki az első babájának akarja beszerezni az ülést, nyilván nem jártas a dologban, ezért érdeklődik. Sok esetben nem mindig a drágább a jobb, lásd pl. a Tesco-s ruhákat, amik szerintem vannak olyan jó minőségűek (sőt!), mint mondjuk a Brendonosok, de mégis elérhető áron vannak. Jó, nyilván egy gyerekülés más kategória, de a fentiekből kiindulva az ember nem zárná ki rögtön, hogy elérhető áron is kapni jó minőséget.

2009. okt. 16. 14:39
 7/7 anonim ***** válasza:

Igaz egy picit több, de lehet vhol megtalálod olcsóbban.


[link]


0-25 kg-ig használhatod, úgyhogy ez után már csak elég egy ülésmagasítót venned, ami már csak pár ezer Ft. Most rendeltem meg én is egy ilyet, úgyhogy csak más véleményét tudom átküldeni neked.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2009. okt. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!