Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges ez? (bővebben lenn)

Lehetséges ez? (bővebben lenn)

Figyelt kérdés

Az lehet, h a kisfiam csak hasonfekve tud aludni? Nagyon nem szeretem h így alszik...ugye sok rosszat hallani. Így kerülném ezt a testhelyzetet. De mikor szopcsi után fölteszem a vállamra büfikézni, bealszik, és hagyom picit mélyebben elszenderedni, majd lerakom a kiságyába. OLDALÁRA!(Kislányom mindig oldalán feküdt)Nem telik bele 2-3 perc fölkel. De ha átfordítom a hasára irtó angyokat tud aludni. Napközben még hagyom is néha, de ejjel kínlódunk nagyon.

Ja! Babakocsi és hordozó! Ezekben sem laszik. Csak feszeng bennük, nameg üvölt...Segítsetek!


2009. okt. 16. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet, hogy csak a hasán szeret aludni. Én is ilyen voltam, sehogy máshogy nem bírtam aludni. Igaz akkor (30x éve) még nem volt tilos...:)
2009. okt. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Idetévedtem a főoldalról.Mennyi idős a babád? Az én lányom fél éves koráig csak hason aludt, talán a kórházban aludt a hátán csak. Márha aludt, mert nem Roomingban voltunk. Szóval fél éves koráig egyszerűen nem aludt a hátán, sőt el sem volt úgy nagyon. Hasfájós volt, talán azért. De fél éves kora után maga fordult egyszer csak hanyatt és úgy aludt, azóta már mindenféle testhelyzetben alszik, 11 hós. (ha aggódsz, lehet kölcsönözni is légzésfigyelőt ált. bababoltban, kapcsold be azt.)
2009. okt. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és a babakocsiban is üvöltött fél éves koráig, hordozóban ahogy elvolt. Utolsó vagyok.
2009. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

6hetes múlt a babám. Még icipici:) Vagyis már 5 kiló, de azért picike még.

Szóval...én nagyon ragaszkodnék az oldalon fekvéshez. A frász kerülget ettől a hason alvástól. Pedig most is már alszik 1 órája. Van légzésfigyelőnk, csak még nem raktuk be az ágyba. Félek ha beriaszt akkor is frászt kapok. Én nem tudom. Lányomnál nem is jutott eszembe a bölcsőhalál...mostmeg halálra aggódom magam.

2009. okt. 16. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:

Okos a kisfiad, tudja mi a legjobb neki. HAgyd, had aladjun a hasán, erősödik a háta, nyaka, kezei, kevésbbé lesz hasfájós és még ezer indok van, amiért jó ha a baba hason alszik.

NEm tudum mi ez az újhullámos hülyeség, hogy szigorúan csak háton...

Oldalán meg nem szabad kisbabát altatni, mert csípőgondjai lehetnek!!!

2009. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez volt a kisfiam. Ma már 4,5 hónapos nagylegény és csak hason alszik! Babakocsiban ha elálmosodik nagy sírás árán alszik csak el hanyatt, ezért van egy szélesebb kocsink is, amiben elfér hason.

Én is aggódtam emiatt, de ő nagyon bukós baba volt és féltem, hogy visszanyeli, amit kibukik és megfullad. Eza félelmem nagyobb volt, mint a hason altatásé.

Most szoktatom pihenőszékbe, mert eddig abban is sírt. Egyszerűen nem szeret háton lenni. Pelenkázás is 2 perc, különben sír.

Hagyd, hogy úgy aludjon, ahogy neki kényelmes.

2009. okt. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Komolyan nem étem az ilyen anyákat....

- ha van légzésfigyelő, miért nem használod?

- ha riaszt, nézd meg a kicsit, semmi baja nem lesz, és minden mehet tovább..nem kell félni tőle...

- az oldalfekvésnél rosszabbat nem is válaszhtatnál, árt a gerincének, csípőjének!!

- ha hason szeret, miért nem hagyod ? én is úgy alszok, férjem is, lányom is, sosem volt baj.

2009. okt. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hason altasd nyugodtan. Én is mindig is így aludtam és a kislányom is így szeret aludni. Már a kórházban is így altattam. Semmi baja nem lesz!
2009. okt. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nyugodtan tedd hasra. az én lányom pl pont oldalán fekve felejtett el levegőt venni, nem is egyszer.
2009. okt. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!