Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen foglalkozásokra jár a...

Milyen foglalkozásokra jár a babátok?

Figyelt kérdés

Pl. úszás/angol/torna/gekko stb... Mennyi idős? Mennyibe kerül a foglalkozás havonta?

Köszi


2009. okt. 16. 12:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hét hónapos, és nem jár sehova. Én vagyok vele itthon. Én nem látom túl sok értelmét ilyen korban ezeknek a foglalkozásoknak.
2009. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi zenebölcsibe járunk, a héten voltunk először. 14 hós a fiam, én is itthon vagyok vele, de amikor elvittem, láttam, hogy mennyire szüksége van arra, hogy korabeli gyerekekkel is találkozzon. Nagyon félénk volt, bár láttam, hogy nagyon érdekli mi folyik körülötte, de szinte csak az ölemben volt hajlandó ücsörögni. A végére oldódott kicsit, de akkor meg eljöttünk. Rendszeresen fogunk járni, mindkettőnknek nagyon tetszett. Négyszáz forint egy alkalom, ha minden héten megyünk, az kétezer forint egy hónapban. Ennél még túró rudira is többet költünk! :)
2009. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jó ár!!

Amúgy szerintem is szüksége van a babának ezekre a rendszeres programokra. Eleve a szocializációban fontosak, hiszen könnyen elfogadják az új helyzeteket, más gyerekeket. A zenés foglalkozások pedig egy számtalan előnnyel járnak: mozgásfejlődés, értelmi fejlődés és a közösségben való részvétel terén is.

2009. okt. 16. 13:18
 4/10 anonim ***** válasza:

Heti egyszer járunk szerdánként csoportba.Többi nap játszóte´r volt idáig,vagy a kisbarátjával játszanak.

20 hónapos kislány.

2009. okt. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igazából most próbálgatom mi jó neki. A zenei foglalkozás nem igazán jött be, mert míg más gyerek szépen leül az enyém körbe körbe rohangál meg sikítozik, ami nem igazán tetszik másoknak. Most próbálom picurka tórnára, majd meglátom. Eddig a játszóház jött be igazán, mert ott önfeledten rohangálhat, meg mindenféle új játékkal játszhat.
2009. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vok: elfelejtettem 15 hónapos kisfiúról van szó
2009. okt. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Az én fiam 16,5 hós és 6 hónapos korától járunk ringatóra.Nagyon szereti(lehet közben rohangálni is).

700ft/alkalom illetve 3000ft bérlet/5 alkalom.Ezen kívül most kezdtünk könyvtárba járni ahol van gyerek-sarok,és havonta 1-2xvan baba-mama klub,ami ingyenes.Amúgy a gyerekes barátnőimmel járunk össze.

2009. okt. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sehova! Én foglakozom vele, és sok hasonló korú babával járunk össze. Én úgy látom neki ennyi is elég, így is nagyon ügyes, okos kislány. Ráér a bölcsiben szocialaizálódni.

17 hónapos a lányom.

2009. okt. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Babaúszásra járunk hetente egyszer. Épp édesen alszik a mai "bevetés" után. Nagyon jó, csak ajánlani tudom mindenkinek.
2009. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
JA, a lényeg lemaradt. 6,5 hós a babóm, és 5 hós kora óta hordom úszni Bp-en. Bérlettel 3000 Ft egy alkalom, tehát nem igazán olcsó.
2009. okt. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!