Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tisztítsam 2,5 hós...

Hogyan tisztítsam 2,5 hós fiam picim fülét? Tényleg nem jó kifejezetten babáknak kitalált DM-es fülpiszkálóval? Akkor az mire jó?

Figyelt kérdés
Elég zsírosnak látom a fülét, de annyira rugkapál, hogy sehogy sem tudom kibányászni.
2009. okt. 16. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én azt a DM-eset használom. Baba olajjal picit bekenem a végét, így azzal pucolom ki, szerintem lehet, nem vészes.
2009. okt. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég ha csak a fül külső részét tisztitod, a lyukat nem szabad tisztitani. Nem baj ha zsiros belül, idővel ki fog jönni a zsir, akkor le lehet szedni. Ha belenyúlsz a lyukba azzal csak bajt csinálhatsz.
2009. okt. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok, akkor hagyom. Csak keresztelőnk lesz holnap sok vendéggel, és nem akarom hogy azt higyjék elhanyagolom.
2009. okt. 16. 11:28
 4/5 anonim ***** válasza:
A fültisztító pálcikával nem szabad a hallójáratba nyúlni, csak a külső fül tisztítására való. A fül önmagától tisztul, kifolyik a fülzsír. Ha a pálcikát benyomod a hallójátatba, akkor sajnos könnyen befelé fogod nyomni a fülzsírt és az egy idő múlva eltömíti azt. Épp most foglalkozott egy cikk a Baba patikában ezzel a témával.
2009. okt. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Belső járatba 1 csepp olaj, hetente egyszer.

Kívül biztonsági fültisztító.

Orvos mondta.

Szigorúan tilos belül pálcikázni!

2009. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!