Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy év körüli babátoknak hány...

Egy év körüli babátoknak hány cm a talpa, hányas cipője van?

Figyelt kérdés
11 hós fiam talpa a nagylábujjtól a sarkáig 12,5 cm. 22-es bakancsa van, vékony zoknival ha áll, nem fér be a kisujjam. Harisnyával ez már kicsi lesz, igaz?
2009. okt. 16. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:

a talpát nem mértem,de a cipője 18as(szandi) 11,5cm a talpa,és most vettem bakancsot neki,ami 19es,az 1cmrel hosszabb.

a fiam 11,5hónapos.vastag zoknival alig tudom ráadni

2009. okt. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem tudom pontosan hány centi,de a Deichmannban megmérték. 20as a lába,úgyhogy 21-es cipőt vettünk. Az ujjam én sem tudom bedugni,mert hátrahúzza a lábát. :)
2009. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11 hónaposan jónak kell lenni a 22-es bakancsnak. a lányom nak nagy lába van, de még csak most növi ki a 22-est. 17 hónapos.
2009. okt. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétel azért, hogy jónak kell lenni, ha egyszer nagy a lába. 77 cm. Ez sem átlagos a korában, hát a lába is nagy. Le csak nem vághatom. :-)
2009. okt. 16. 15:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kisfiamnak 21-es bakancsa van, harisnyával hordjuk. Mivel magas a szára nem tudom bedugni az ujjam h van e hely a lába mögött, de a cipőjével is mindig trükközött.

Szerintem próbáljátok meg harisnyával, én hátra tolom a lábát és elöl próbálom letapogatni h hol van a lábujja, de van h visszahúzza, van h nem.

Kisfiam 12 hónapos és 78cm, amihez sztem jó a lába, mármint nem túl nagy. Az apjának 48-as, remélem neki nem lesz akkora mert egy horror a cipővásárlás.

2009. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok, a lányom egy évesen 79 cm volt, szóval ő sem kicsi, és az én lábam is nagy 40-41-es, ezért merészeltem írni, hogy jónak kell lenni annak a cipőnek, mert akkor mi 21-est kezdtünk hordani. Attól hogy az ujjad nem fér be a sarka mögé, még jó neki, épp most tökéletes a lábára. Különben is kioldott állapotban kell beférni az ujjadnak.

Az én ujjam sem fér be már a lányom sarka mögé, mégis rámegy a 22-es cipő a lábára, még harisnyára és vastag zoknira is és reklamál, hogy fáj benne a lába és én sem látom, hogy nyomná neki valahol.

2009. okt. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!