Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Alvajárás? Vagy ez még normáli...

Alvajárás? Vagy ez még normális? Más babája csinál ilyet?

Figyelt kérdés

Babám éjjel többször felül, elmászik álmában. Ha velem alszik, ilyenkor visszafektetem, és alszik tovább. Ha az ágyában van, akkor magától nem fekszik vissza, és felébred, sírni kezd.

11 hós.


2009. okt. 16. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Az en babam 8 honapos, es pont ugyan ezr csinalja. van h az agy masik vegebol szedem ossze, vagy ul az agy kozepen, es felalomban sir, az is megesett, hogy kapaszkodott a racsban, vagy epp tekergette azt :), szerintem kinovik
2009. okt. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Tegnap olvastam,hogy ez kisgyerekeknél teljesen normális,idővel elnőheti.Felébreszteni nem szabad.Nem hal szörnyet,ha felébresztik,a tévhittel ellentétben,de esetleg megzavarhatja.Szépen nyugodtan,halkan kell hozzá beszélni,visszavezetni az ágyába gyere velem,megyünk szépen aludni...stb.Nem szabad kérdezgetni,beszélgetni vele.
2009. okt. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy így ha felül, sír, visszafektetem, elalszik, de éjjel 4-5* megcsinálja. Ilyenkor mindig megyek, újra fektetem, hulla vagyok. Ezért sokszor magam mellé veszem, úgy gyorsabb, nem is ébred fel, mert azonnal reagálok. De szeretnék az ágyamban aludni, úgy hogy ő a helyén van.

Mikor fog végig aludni egy éjszakát?

2009. okt. 16. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Ez az időszak egy-két hétig eltart,de aztán nyomtalanul eltűnik.Leginkább 4-5 hónaposan fordul elő.Sajnos nem tudsz mit tenni,de azzal,hogy magad mellé veszed,kiborithatod az alvási szokásából.Megszokta a helyét,és most emiatt elszokhat tőle.Sajnos ez téged megviselhet fizikailag,de ha most magad mellé veszed,nehéz lesz visszatenni.Menj be hozzá,puszilgasd meg,vigasztald meg,ha alszik hagyd békén.Ha megint sír,ugyanez.Ez mehet egy pár hétig,de utána nem lesz már gond.


Esetleg tudok küldeni egy könyvet,ami erről ír!

2009. okt. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A könyvet elfogadnám. Ez nálunk 4 hónapja megy, mióta fel tud állni. Azelőtt magától aludt el, és végig aludta az éjszakát. Azóta kézben alszik el, utána teszem a kiságyba.
2009. okt. 16. 10:34
 6/10 anonim ***** válasza:
Oké,csak ahhoz kell e-mail cím,mert itt nem tudok fájlt csatolni. :-)
2009. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

monikaasztalos@freemail.hu


Köszi!

2009. okt. 16. 10:39
 8/10 anonim ***** válasza:
Elküldtem!Ebben konkrétan írnak az alvajárásról is,meg mindenről ami az alvással kapcsolatos.Írj,ha sikeresen megkaptad.
2009. okt. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en fiam is ezt csinalta.És amiota hallozsakban van nem all fel esetleg felul:)de ritkan,probald ki ha esetleg nem abban altatod
2009. okt. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kipróbáltuk a hálózsákot, égszakadás-földindulás típusú üvöltést vágott le, mert nem bírt benne úgy mászkálni ahogy neki tetszik.
2009. okt. 16. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!