Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szedjem le a gyerekeim...

Hogyan szedjem le a gyerekeim fejéről? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

ez úgy néz ki szinte mint a koszmó,csak barna szine van mint a sebnek.a védőnőm azt tanácsolta,hogy babaolajjal kenjem be nekik fürdés elött fél órával,mielött megfürdetném őket kicsit kaparásszam le.

sajnos nem nagyon válik be mert nem engedik lekaparni,elforognak.

végülis ovis vizsgálaton sem problémáztak rajta,csak észrevettem mikor leszedem a fejükről néhány hajszál ki is jön.nem lesz bajuk ha nem szedem le?mivel és hogyan lehetne még leszedni róluk?


2009. okt. 16. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
hát nem tudom mit csinálj, nekünk még nem volt koszmonk, de azt elmondanám hogy a mi dokink és avédőnőnk is azt mondta hogy ha koszmos lenne a kicsi buksija semmi esetre sem szabad lekaparkatni, csak gyakrabban kell babaolajjal kenni, és gyakorta fésülni
2009. okt. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
probálkoztunk a babaolajjal,de nemjött be.a védőnőm a kaparást,nem durva módon értette,csak nálunk a fésülős mód sem vált be:(
2009. okt. 16. 09:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Koszmó elleni samponnal. Nekünk két hajmosás után elmúlt.

Az olajozás nekem sem vált be.

2009. okt. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Koszmó elleni sampon BABE termék egy kicsit drága de tuti jó.2-3mosás és elfog tünni a fejecskéjéről.

2009. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,ki fogom probálni :)
2009. okt. 16. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!