Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogamzásgátlót, hogyan szedjem...

Fogamzásgátlót, hogyan szedjem, ha még nincs menstruációm?

Figyelt kérdés

Még a baba előtt emlékszem úgy volt a fogalmzásgátló, hogy szedni kellett 21 napig, aztán 5 nap szünet, ekkor volt a mensim, aztán újabb 21, majd újabb szünet.

Amíg szoptattam, ez sajnos csak 2 hónap volt Cerazettét szedtem, aminél nem kellett szünetet tartani. Most felírt az orvos egy ilyen 3x21 db-osat, de nem mondott róla semmit, hogy hogyan szedjem. Eléggé hebrencs orvos volt, nekem meg hirtelen nem jutott eszembe megkérdezni, régen volt már, amikor 3x21-eset szedtem. Menstruációm még nem volt a szülés óta. Kezdjem el szedni, és csináljam úgy, hogy 21 nap, majd 5 nap szünet?


2011. aug. 4. 15:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most irattam az orvossal,szülés után először pár hónapja.Mivel 3 éve szedtem utoljára,meg is kérdeztem hogyan,miként kezdjem.Akkor volt már mensim,egyszer és akkor is vagy 2 hétig.Nekem azt mondta,hogy akkor kezdjem el szedni,aznap amikor megjön a mensi,szedjem 21 napot és 7 nap szünet..De ez Yasmine.
2011. aug. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A menstruáció első napjától kezd el szedni.21-napig szeded,utána a 7napos szünetben pedig megjön az álmenzid.


Azért jó lenne egy rendesebb orvostól is megkérdezni,kérdezd meg az orvostudakozo.hu oldalon!

2011. aug. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!