Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítsem el a kamilla...

Hogy készítsem el a kamilla teát,7 hetes babámnak, ha nem bír kakilni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 06:14
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Ezt már megszokhattuk tőlük, már nem szabad rajta csodálkozni! A gyümi levet hogyan kell elkezdeni, fokozatosan kell emelni az adagot? Azt már nem mondta a védőnő, és tök ciki lenne visszahívnom. Köszi
2008. jún. 24. 15:29
 12/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én vagyok a aki írta neked a kamillát meg a gyümi levet. Én egyből a gyümivel kezdtem kiskanállal.Kb 5-6 kiskanálalla jól is lakott, meg egy kis kamilla teával.Ja még mielőtt el felejtem, azt azért tudd hogy a kamilla szárít!!! Én napi 4-5 decit csinálok neki. Én nem filterest, hanem rendes kamillát megfőzőm, átszűröm, és a cumiba téve még egyszer át szűrőm gézlapon. De ha esetleg ugy veszed észre hogy 3-4 deci után is még mindig szomjas egy kis le hütött forralt vízet adjál neki.Vissza a gyümihez.Rá 2 napra már egy fél barackot le turmixolva be nyomott.4 óráig csend volt, a pelus 2szer tele volt. A gyümi leveket amit vettem a hipptől vedd mert abba se cukor, se tartósitó nincs. A kecskemétibe van cukor. Én először egy 40ml itattam meg vele egész nap, vagyis mindig pár kortyot.És lehetőleg egy félét adj neki 4-5 napig, csak hogy tudd mi a jó neki.Én most vettem szőlő levet még nem mertem ki probálni.Almát viszont le reszeltem ki csavartam abból is 40ml vel kezdtem.És emeled neki, úgy ahogy látod mennyire izlik neki. Ma pl barackot narancsal csináltam, egybe le nyomta a 40ml-t nem engedte hogy el vegyem tőle, és teljesen jól van.
2008. jún. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget''''
2008. jún. 25. 11:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!