Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy készítsem el a kamilla...

Hogy készítsem el a kamilla teát,7 hetes babámnak, ha nem bír kakilni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 24. 06:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Én babavizet szoktam felforralni.

Nagyon kevés kamillát tegyél bele épp annyit hogy legyen egy kis színe.

Hogyha kihűlt mrgfelelő állagúra akkor ihatja is.

Cukrot én csak akkor tennék bele hogyha semmiképpen nem issza meg és csak nagyon keveset.

2008. jún. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Bocsi.

Megfelelő hőmérsékletűre.

2008. jún. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válasz.
2008. jún. 24. 06:52
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták,hogy egy deci vízbe egy filter.Bele kettő kockacukor.(Én ehelyett anyatejet tettem bele.)Ebből a reggeli etetés előtt 20-30g-ot megitatni a gyerekkel.Délutánra meglett az eredménye.
2008. jún. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia!Rendszeresen nem jó neki adni a kamillát sem,mert a bélflórákat pusztítja.Inkább kérdezd meg a gyerekorvosodat,védőnődet,hogy mit lehet ilyenkor tenni.
2008. jún. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A válaszolokkal elentétbe, minnél erősebb a tea annál jobb.1filter 1 deci víz,kevés cukor, és azt is forrald bele.A kamilla görcsoldó hatásu és nem pusztitja a bélflórákat.Nekem már 9 hetes a baám, de én már adom neki a feles tejet, a tápszer melett, meg az őszi barackot turmixolva, és a levét. Tudom nem lenne szabad, bár ami nekem van szakácskönyvem,ezeket már írja. 3-4 hetes kortol meg a gyümölcs leveket.Azóta nem fáj a hasa, és kakil minden nap,vagy van ugy hogy 2 szer is.A friss gyümölcsöket írja a bélhurut megelőzésre is.Még mielőtt valaki rémisztően reagálna erre előre is megkérném ne írjon mert nem érdekel, nem fogom végig nézni ahogy a babám szenved.
2008. jún. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, felhívtam a védőnőt ő is a kamilla teát javasolta, meg hogy kezdjek el narancs vagy sárgabarack bébiitalt adni neki. Már adtam neki kamillát,remélem lesz hatása.
2008. jún. 24. 14:12
 8/13 A kérdező kommentje:
Ja! Ő is azt mondta, hogy jó erős legyen, akkor lesz hatása.
2008. jún. 24. 14:28
 9/13 anonim ***** válasza:
Az előző válaszolo vagyok. Én szoktam venni neki őszibarackot,vagy botmixerel, vagy turmixal, pépestiem neki, ha kell pici cukrot is rakok bele, és kanálal adom neki szereti nagyon, és rendezi a székletét. Ma az őszibarack levébe kicsi narancs levet csavartam, kiváncsi leszek hogy reagál rá.Estére mindig feles tejből tejbegrízt csinálok neki de csak 100milit és ahoz teszek egy fél kávéskanál grízt. Az egész éjszakát át alussza, és a reggeli evés után már tele a pelus. Ne adj neki tejet ha nem akarsz rengeteg rém hír van róla, de van olyan baba aki abszolut nem bírja a tápszert (én se bírtam) és valamit enni kell. Az enyém kap tápszert is, de azt nem eszi annyira mint a többit amit kap.Különben extra szar a táp íze.
2008. jún. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én írtam ,hogy nem szabad rendszeresen adni kamillát bocsi ezek szerint nem tudtam jól vagy nem jól világositottak fel,de én is azt adtam a gyerekemnek,hogy legyen széklete. Nekem az gyerekorvosom mondta,hogy csak módjával mert a kis gyomrának nem tesz jót a sok kamillatea.Akkor ezek szerint ahány orvos,védőnő annyi eltérő választ kap az anyuka.
2008. jún. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!