Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek fél éves...

Anyukák, akiknek fél éves babája átalussza az éjszakát, nappal mennyit alszik?

Figyelt kérdés

Az enyém este tízkor fekszik le aludni fürdés és vacsora után, reggel ötig/hatig alszik, de sokszor felébred még kettő/három körül is, akkor csak cumit kap és egy fejsimit.

Hatkor kap enni újra, utána két órát szokott még aludni és utána minden etetés után (10, 14, 18) kb. egy órát. Ekkor nem rögtön szoptatás után teszem le, hanem eszik, utána játszik és amikor elfárad, álmos lesz, leteszem. Néha egy-egy alvást kihagy.

Jó lenne mostmár, ha a 22-6-ig való alvás biztosan menne ébredés nélkül, mert nem éhes, nem szomjas egyébként és arra tudok gondolni, talán a napközbeni alvás sok neki.

Anyatejes, a héten kezdtük az almával való kóstoltatást. Tápszert, bármilyen kiegészítő kaját nem fogok adni, ha valaki ezt tanácsolná, köszönöm, de nem.


2009. okt. 15. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom most 7 hónapos,este fél tiztől reggel 8-ig alszik,ritkán kel fel éjszaka,akkor is a cumi miatt..Nappal nagyon keveset alszik,délelőtt fél óra,kora délután max.1 óra és este 6 körül megint fél óra.
2009. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 7 hónapos, délelőőt alszik fél órát (nem mindig), majd kb 1 órát és du 1-1,5 órát. Éjjel felébred 1-2x cicizni.
2009. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a lányom 6 hónaposan állt át arra, hogy napi kétszer alszik. Reggeli felkelés után fent van kb. 2 és fél órát, olyan 10 órától délig alszik, utána ebéd, majd kicsit kimegyünk és fél 3-tól alszik 4-ig. utána már csak este fürdés után alszik, 20 órától reggel 6-fél 7-ig.
2009. okt. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 6,5 hónapos, kb. 2 hónapos kora óta ugyanúgy alszik. Este 8-tól reggel 6-7-ig(ez változó) napközben minden evés között alszik fél órát. 2-3 óránként eszik. Mostanában azért többször felébred éjjel, szerintem a foga jön. Ha kimarad neki egy alvás, pl. a fürdés előtt, akkor rendszerint bealszik a cicin, és nem lakik jól, így rosszul is alszik éjjel. Nem biztos, hogy a babádnak sok a nappali alvás, ha cumival visszaalszik, nem lehet, hogy ő is fogzik?
2009. okt. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek.

Biztos, hogy fogzik, de amikor épp nagyon bennevan és fáj neki, akkor ennyit sem alszik.

Egyébként vicces, tegnap este és ma este is aludt 22-6.30ig, lehet, hogy arra várt, mikor keseredek el ténylegesen :)

2009. okt. 16. 13:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!