Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jár majd a gyed a 2. babóra...

Jár majd a gyed a 2. babóra ha za 1. re még nem járt de dolgozok majd a 2 ő közt?

Figyelt kérdés
Kisfiammal(3 hós)gyesen vagyok mert nem volt meg a megfelelő számú munkanap a gyedhez(165 napom volt)és ha elmegyek majd dolgozni pl.1 évet akkor fogom már kapni a gyedet vagy azt az előző 165 napot már nem veszik akkor figyelembe?És ha kapom majd meddig?Köszönöm annak aki válaszol.
2009. okt. 15. 20:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

A változás szerint addig lehetsz GYED- en amennyi biztosításban töltött időd volt de legfeljebb csak két évig.

Ha egy évet dolgozol csak 1 évig jár a GYED azt nem tudom hogy az első gyerek előtti 165 napod is beleszámít -e.

( Nem jártál előtte nappali suliba, csak 15 nap hiányzik ahhoz hogy most a GYED-et kapd)

2009. okt. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem számít bele, csak ha 30 napnál nem több a megszakítás, és nálad több.

ha egy évet dolgozol egy évet lehet gyeden, ha kettőt, akkor kettőt.

2009. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jártam nappali suliba,aztán egyből mentem dolgozni ott volt a 165 nap és jan.15-voltam itthon(sajnos a munkanélkülihez is kevés volt a napok száma mert oda is 180 nap kell azt mondták)és juni 29.én szültem,szóval elég soká miután megszünt a munkahelyem :(
2009. okt. 16. 07:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!