Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kint 4fok van mit adtok...

Kint 4fok van mit adtok babóra ha kimentek?

Figyelt kérdés
2010. nov. 25. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Mit kel mindig babózni? Nincs neki neve?

Egyébként én a kisbabámra bundazsákot adnék, már ha lenne, mert baromi hideg van. Vastag sapka, sál, kesztű!

2010. nov. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ne is foglalkozz vele!


attól függ mennyi idős,mert pl az én 1 évesem már megy és nem tűri az overállt!Abban nem tud menni!Én úgy öltöztetném,hogy harisnya vastag naci,cipő, felül pedig egy body egy hosszúujjú felső és egy kardigád (pamut) és egy kabát (téli)sapi sál!

A kesztyűt nem tűri!De mi már nagyrészt az utcán is gyalog megyünk!

2010. nov. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
4hós,és sajnálom,hogy mindig vannak bunkó megjegyzések:)egyébként van neve,de szerintem az itt speciel lényegtelen!
2010. nov. 25. 10:00
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és nincs is babója:)röhejes:)
2010. nov. 25. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek ír az ilyen?Valószínűleg soha nem i s lesz gyereke az ilyennek:D

Én hosszú ujjú body,harisnya,nadrág,pulóver és arra az overáll. 8hónapos a babóm:)

2010. nov. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi:)és igazad van,az ilyen minek ír?
2010. nov. 25. 11:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én babám is 4 hónapos.Adtam rá bodyt,hosszú ujjú pólót,pamut nem túl vastag nacit (ezekbe van itthon) és erre közepesen vastag orkán külsejű zsák,vastag sapka,kapucni,babakocsiba betakartam és ráhúztam a szélvédőt.Remekül érezte magát,aludt egy nagyot.Amúgy aki bunkó tényleg ne írjon,főleg ne okoskodjon itt,ha nincs gyereke.Szép napot és jó sétát.
2010. nov. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!