Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen póz lehet a legkényelme...

Milyen póz lehet a legkényelmesebb 16 hós lányomnak egy 4 órás utóbuszon aludni?

Figyelt kérdés

Eddig az ölembe szemben ült, széttett lábakkal,feje a mellkasomon. De már elég nagy, elgondolkodtam, hogy lehet, már valahogy másképp kéne altatni. A nagyszékben próbáltam, hogy hátradöntöttem, amennyire lehetett, de utoljára az még nem jött be..

Reményeim szerint 1-2 órát tölt alvással az úton.(egy , de unkább két részletben)

Ötlet, tapasztalat?


2009. okt. 15. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vonattal nem tudod megoldani az utazást? Ott el is tud feküdni az ülésen.

Ha nem, talán még mindig az öledben való megoldás a legjobb. Vagy hátha azóta menni fog a nagyüléses dolog. Vigyál neki vmi párnát vagy plédet, hogy jó puha legyen, na meg abba jól be tud vackolódni.

2009. okt. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

A busz közvetlen, a vonattal legalább 1X át kell szállni,drágább, és hosszabb időben is, ezért marad a busz.

Plédet mindenképp viszek neki, és megpróbálom majd letenni az ülésre, hátha:-)Bár imádom, ha az ölemben alszik,csak félek, nem kényelmes neki, és össze is izzadunk...

Hétfőn kiderül:-)

2009. okt. 17. 15:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!