Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Le lehet vágatni egy 11hós...

Le lehet vágatni egy 11hós baba haját?

Figyelt kérdés

Régóta kűzdünk a koszmóval!Most már a bőrgyógyász írt fel krémet meg alkoholos oldatot!De ezeket nem egyszerű rákenni a fejbőrére a hajától!

Ha levágatnám neki talán egyszerűbb lene?!Géppel vagy ollóval kellene levágni?

Előre is köszi a válaszokat!


2009. okt. 15. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy le lehet.De inkább ollóval mert akkor egy rövid fazont is lehet neki vágni.Ugyhogy inkább arra szavazok.
2009. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Egyéves korban szokás levágni, babonából. De akkor (majdnem)kopaszra, hogy erős haja legyen!
2009. okt. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Én vágtam fél évesen, akkor fodrász ollóval próbálta, ahogy sierült, 10 hósan letoltam a 12 mmes vágóval,a zóta növesztjük
2009. okt. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pont vasárnap vágtuk le géppel 8hós kislányunknak a haját. Az olló fel sem merült,mert egy izgő-mozgó kis lédi,féltem volna,hogy belekap vagy megvágjuk...
2009. okt. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor holnapra le is beszélek a fodrásszal egy időpontot!

Biztos édes lesz az új frizurájával!:) Elég hosszú haja van,kb.5-7cm,de igen ritka és vékonyszálú!!

2009. okt. 15. 16:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!