Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen szempontokat vegyek...

Milyen szempontokat vegyek figyelembe új autósülés vásárlásakor?

Figyelt kérdés
1 éves a lányom, és olyan kis pici, vékony, hogy még az első hordozónk van a kocsiban (mózeskosár szerű). Így még mindig háttal ül a menetiránynak, a hordozó még majdnem fekvő, így jókat alszik. Most már sajna lelóg a lába, illetve beszorul, úgyhogy váltani kell. Milyet vegyünk, milyet érdemes, hogy pl. tudjon nézelődni, de aludni is, ne csukoljon jobbra-balra a gyerek feje. Milyen márkát érdemes, milyen árkategóriába fektessünk be? Adjatok tanácsot.
2009. okt. 15. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem első és legfontosabb a biztonság. Egy jó törésteszt sokat elárul.

Nézelődni szerintem mindből tud, olyat vegyetek ami dönthető, így ha elalszik nem fog ide-oda billegni a feje.

Lehet kapni 9-18 kg-os kategóriában, ez menetirány szerint köthető, döntehető, de olyan 3-4 éves korban le kell cserélni.

A másik a 9-36 kg-os kategória, ebben is van dönthető, de a legtöbbje nem az, és ezek szélesebbekk, a kicsik olyan elveszettnek tűnnek benne.

Szerintem jobb a 9-18-as. A miénk is ilyen.

Az árat pedig úgyis a pénztárcád határozza meg, de lehet már nagyon jókat kapni 45-50 ezerért, amiknek a töréstesztje is jó.

Kicsit drágábbak a römmer, maxi cosi, bebe comfort, de a határ a csillagos ég.

2009. okt. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Maxi-cosi priori, Maxi-cosi tobi, ezek nagyon jók, és a tobi soványabb babának jó mert keskeny. Döntheőek mosható szép huzatokkal. 40-50 között vannak.
2009. okt. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!