Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tesztek ha az éppen...

Mit tesztek ha az éppen kigondolt kaját nem akarja megenni 14-16 hós babátok?

Figyelt kérdés
Adtok mást vagy fél-1 óra múlva megint megpróbáljátok odaadni? Vagy kivárjátok a köv. etetést?
2009. okt. 15. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Én tartok itthon junor menü bébiételt, ha nem kell neki az ebéd másodszori próbálkozásra sem, akkor megpróbálom azt. Eddig egyszer volt ilyen, akkor a babakaja sem kellett, de vacsira elfogyott.


Ha tízóraizni vagy uzsonázni nem akar, akkor várok vele egy kicsit és ha akkor sem kell várok következő etetésig, úgyis szól, ha nagyon éhes.

17 hónapos kislány anyuja

2009. okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen,próbálkozom később,viszont nálunk is van tarcsiba bébikaja.Bár szerencsére a lányom soha semmit nem utasit vissza.:)
2009. okt. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Evés előtt mindig tudakozódom, hogy egyáltalán éhes-e, szuperül jelzi a drágám! Ha mégsem tetszene neki a menü, na ilyen esetben jöhet a jól bevált anyatej. Erre eddig csak 1X volt régebben erre példa, most el is gondolkoztam, hogy mit csinálnék, főleg, ha már nem szoptatom. Azt hiszem, én is beszerzek egy kis adag babakaját... Fő a biztonság:) Köszi a tippet lányok!
2009. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!