Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit eszik általában egy 1...

Mennyit eszik általában egy 1 hónapos baba?

Figyelt kérdés
2008. jún. 23. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
amennyit kíván:) mindenki annyit eszik:) ha kicsit többet enne, azt kibukja:) egyébként változó, ebben a melegben akár többször kevesebbet, 50 és 130 ml között. Ha kevesebbet eszik, kér 2 óra múlva is, ha többet, akkor csak 3-4 óra múlva. Nem kell méregetni, rá kell hagyni:)
2008. jún. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy milyen súlyú a baba. Hivatalosan testsúlykg-ként 150 ml-t kell szopnia naponta. Ezt oszd el az etetések számával. Ez egy dokik által megállapított "átlag". Lehet, hogy reggel többet, délután-este kevesebbet eszik. Ha anyatejes akkor az anyatej mennyisége, minősége is alkalmazkodik a baba igényeihez, szopások közben, illetve a napszakon belül is. NAgy melegben pedig többször kérhet enni, mert szomjúságát is ezzel oltja.
2008. jún. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3-4 óránként van 1-1 szopi.Ha ébren van,akkor elég kibekkelni a 3 órát,ha alszik,akkor bőven tovább is bírja.Olyan 1 hete állt be erre.
2008. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én úgy tudom,hogy a baba súlya KG-ban,szorozva 150-nel és osztva annyival,ahányszor eszik egy nap!PL.:Ha 4 kg a baba és 8szor eszik egy nap,akkor:3,4*150/8

Szép Napot!

2009. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!