Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ido telik el nektek a...

Mennyi ido telik el nektek a delelotti gyumi es az utana valo gyumi kozott? Mennyi ido mig hozza szokik a pocijuk a gyumolcshoz?

Figyelt kérdés
En 2 hete mutatom be a gyumiket babamnak.2 gyumit is megtud enni 10 oraira.De utana egesz nap feszeng,pukizik.Adjak neki kevesebet?Adtam mar neki barackot,almat,banant,kortet.Kakilni alltalaban reggelente szokott mikor folkel.Szoval az elozo napi dolgok jonnek ki.A kaki normalis.Persze fugg attol hogy mit evett elozo nap.Ti hogy adtatok nekik igy 2 het utan a dolgokat?Lehet hogy reggel adok neki 1 gyumit es delutan 5 korul valami zoldseget?Vagy az meg korai?Nagyon szereti a hasat.Eddig megevett mindent.
2009. okt. 15. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írod,mekkora a baba?5-6 hónapos? Sok szerintem,ha napi kétszer nagyobb adag gyümit eszik. Mekkora a mennyiség,amit egyszerre megeszik? 1 üveg,vagyis 190 g? Mert egy ilyen adag egy étkezésre bőven elég. Délután inkább valami zöldséggel vagy tejpéppel próbálkoznék,de ha még nagyon kicsike, nem kell annyira rohanni az étkezések teljes kiváltásával,mert a tejed/tápi még a fő táplálék az elején.
2009. okt. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
5 honapos.Eddig csak 10 oraira adtam neki 1 almat vagy babanat,barackot,kortet mikor mit.De nagyon jo etvagyu.Es tapszeres.Ma egy kortet evett es kb. 30-40 perc mulva kerte meg a tejet.A gyumolcsot en csinalom neki nem veszem keszen igy nem tudom hany ml.
2009. okt. 15. 13:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát egy alma vagy egy banán nem elég egy étkezésre. Vagy add úgy hogy gyümi és rá tápi,igy megvan egy étkezés, vagy dúsítsd krumplival vagy Sinlaccal a gyümit,mert magában kevés neki. Ezért kéri olyan rövid idő után a tápit. Vagy simán két tápis étkezés között eheti a gyümit, mint nassot:)
2009. okt. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!