Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert ilyen maceras a delelott...

Miert ilyen maceras a delelotti elalvas, mikor az estivel nincsen semmi gond?

Figyelt kérdés
5 hos a lanyunk, delelott itthon szoktam elaltatni, delutan viszem ki setalni es akkor a babakocsiban alszik. A delelotti elalvaskor mar latszik hogy irto almos, megis nagyon kuzd, sir, kapalodzik az elalvas elott. Este ilyen gond nincs: furdes, kaja, ebren lerakom az agyaba es par perc mulva mar alszik. Pedig delelott is csinaltam neki egy kis "rutint": ugyanoda teszem le, kb ugyanakkor, ismeros jatekaival egyutt. Lenne valami tippetek hogyan csinalhatnam konnyebben? Sirni nem akarom hagyni.. Koszi!
2008. jún. 16. 10:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 16 hetes. Nálunk dettó ez van, mint Nálatok. Az utóbbi időben sikerült a délelőtti alvás gond nélkül úgy, hogy a kiságyába teszem be - semmi játék, függönyt behúzom -. Cumi, morzsolós kendője és szépen alszik! :) Ha máshol van, nem tud aludni. Zavarja a sok játék, mozgolódás, stb. Próbáld ki Te is! Hátha Nektek is bejön! Sok sikert és jó babázást!
2008. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez van, túl sok az imput.

Én behúzom a függönyt, mellé fekszem és cicin elalszik.

4 és fél hónaposak vagyunk

2008. jún. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hetesek vagyunk és nálunk nem csak a délelőtti, hanem majdnem az összes alvás előtt ez van, kivéve az estit. Lehet, hogy az én módszerem brutálisnak tűnik, de az én babám nagyon kíváncsi természet és nem tud elaludni, mert nézelődik folyton. Ezért egy pelussal le szoktam takarni a szemét. Beválik.:)
2008. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!