Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan használjátok a kezi...

Hogyan használjátok a kezi pumpás orrszivot? Meg vagytok vele elégedve?

Figyelt kérdés
2009. okt. 15. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Megvettem, de semmit nem ér, nem szív semmit!
2009. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk nem vált be. Elég sokat bukik a babánk, és sajnos az orrába is jut egy kicsi. A kézi pumpás egyáltalán nem szedte ki neki, így a porszívóssal szívjuk neki ki. 3-4 naponta elég kiszippantani. Nincs semmi probléma a porszívóssal, van amikor az is elég nehezen szedi ki, úgyhogy nem "szívja ki az agyát" mint azt sokan gondolják!
2009. okt. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
okes de en arra lennek kiváncsi hogy hogyan kell használni a kezit?
2009. okt. 15. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:

Benyomod a kezeddel, bedugod a gyerek orrába és elengeded.

Esetleg befoghatod közben a másik orrlyukát.

Ha már rájön valaki akkor nem nehéz használni.


Mikor náthás volt a baba én is vettem egy porszívósat, de fürdés után elég csak a kézi.


A visszajövő bukás azért megy az orrába, mert ez is védő funkciót tölt be! Ez normális! Esténként fürdés után ki kell tisztítani a baba orrát.

2009. okt. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszi.
2009. okt. 15. 11:26
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem fognám be a gyerek másik orrlyukát, miközben az egyiket szívod. Próbáld ki, jó rossz lehet....


De amúgy tényleg odarakod, megfogod, összenyomod, és kiszívja, de inkább nem. Én nem akartam porszívósat, hogy jaj, szegény baba, de semmi baja, meglátja, és már vigyorog, de rossz kedvében is csak hang nélkül tűri, nincs vele baja, és az simán kiszippant mindent egy mp alatt.

2009. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!