Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan baba aki júliusb...

Van itt olyan baba aki júliusban született?

Figyelt kérdés
Miket csinál már a babátok?
2009. okt. 15. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam juli.26-án született.Ügyesen tartja már a fejét.A hátárol elfordul az oldalára.Ha leteszem a kiságyba 2 perc alatt a másik oldalon van a feje,mert elfordul maga körül.Nyul a tárgyakért,főleg a hajamat szereti,azt már el is kapja.Mi 5 kg és 63 cm-ek vagyunk.Ti miket csináltok már?Mekkorák vagytok?
2009. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kislányom július 13.án született. A fejét tartja már függőleges helyzetben, és hanyatt fekve is emelgeti, mintha fel szeretne ülni. Hason tál lenni, nem emeli a fejét, nem nyomja ki magát, inkább az ágyat nyalja. A keze állandóan a szájában van, meg amit még be tud tolni, az is. Kacarászik, gügyög, imádja a zenélő forgót.Ha a kezébe adom megfogja és megtartja a játékokat, persze csak rövid ideig. Kb. ennyi. Ja, most 5620 gr és 61 cm. A te babád?
2009. okt. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Nekem a kislányom július 16-án született,35hétre 2700grammal és 53 cm-rel.Most 5540gramm és 60cm.Fejét szépen tartja,azt már tartanom sem kell.Gügyög,visong,és rövid ideig megtartja a játékait.A játszószőnyegen nagyon szeret lenni,van rajta 1 koca amelyik a kedvence azért már nyúl és ütögeti:)Az éjszakát hol átalussza,hol felkel egyszer enni.Hason feküdni nem szeret csak rajtunk.Ha rajtunk van szépen megfordítja a fejét és kinyomja magát ha alszik.Ha viszont az ágyon van és fent van már lusta ahhoz,hogy kinyomja magát,inkább az ágyba fúrja a fejét és erősen tiltakozik,hogy nem jó így neki,fordítsam meg:D Ma kapjuk a három hónapos oltást,kicsit aggódom,hogy ne lázasodjon be.Pancsizni imád:)Nagyából ennyi.4hósan tervezitek a hozzá táplálást?Mi szeretnénk,bár van tejcsi és csak azt kap még,de szeretnénk napi 1-szer adni neki valamit pl:sütőtök,alma..
2009. okt. 15. 11:25
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia

Az én fiam 07.05-én született. Most 63,5 cm és 6100 g.

Mivel kezdetektől hason alszik, ezért mára már teljesen ki tudja nyomni magát hason fekve, úgy hogy az egyik kezével még a játékai felé is tud nyúlni.

Ha ölben van akkor teljesen megtartja a törzsét és a fejét is.

Mindent a szájába töm, főleg az ujjait, vagy az öklét. Hasról hátra fordul, de csak ha van kedve :)

Hátáról még csak az oldalára tud fordulni, a teljes átfordulás még nem megy neki.

A kiságyban rendszeresen elmászik. Mostanában ezt éjszaka is megteszi, ami azért nem jó, mert így óránként felébred arra, hogy már nincs hova tovább másznia /pl. beszorul a sarokba :)/

Felismeri az arcunkat és nagyokat vigyorog ránk :)

A tükörben vigyorog meg gügyög saját magára.

Odafordítja a fejét a hangok irányába.

A játékait rövid ideig megtartja a kezében, főleg addig, ameddig megkóstolja őket :)

A lógó játékokat püföli.

Ja és elkezdett sikongatni :)

Hirtelen ennyi jutott eszembe... :)

Jó babázást nektek

2009. okt. 15. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ja igen felismerni minket is felismer:)Ha beszélünk hozzá ő is gügyög nekünk meg mosolyog,kacag:)
2009. okt. 15. 12:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Július 7.én született,most 6320 gr,62cm.

Oldalára fordul,lábát emelgeti,két kézzel fogja a játékait,csörgővel hadonászik, nyúl dolgokért,állandóan ülne,húzza fel magát,szereti ha énekelek neki,utál hason,de fejét azért emeli,néha már rötyög is.

2009. okt. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!