Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek neki télre?

Milyen cipőt vegyek neki télre?

Figyelt kérdés
Most 9 hónapos a kislányom, nemrég kezdett el kapaszkodva felállni, de csak ritkán csinálja. Télre szeretnék neki venni cipőt, amivel kitudunk menni. De! Meleg kocsicipő legyen, vagy már rendes cipő? Járni persze még nem tud, de nem tudom mikor fog. Mi lesz, ha addigra kinövi a cipőt és én kidobtam egy csomó pénzt az ablakon?! Ti hogy csinálnátok, csináltátok?
2009. okt. 15. 10:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk van egy bundás kis csizmánk, aminek a talpa a mamuszhoz hasonló, tehát nem teljesen kemény. Ha bent vagyunk szépen tud majd benne menni, ha el is indul addig a hóban fagyban úgyis kocsiban fogjuk vinni. Majd meglátom, hogy kell e neki rendes cipő vagy sem.
2009. okt. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne vegyél neki "rendes" cipőt, elég egy kocsicipő. Nincs rá garancia hogy mikor fog önállóan tudni járni biztonságosan. A próbálkozásokat otthon csinálja úgyis, kinnt még ne engedd amíg nem stabil és hidegben vidd inkább babakocsiban. Az én lányom már 8 hónaposan lépkedett biztonságosan a lakásban, de igazán járni önállóan csak az egy éves szülinapja előtt két héttel kezdett. Tehát ez egy hosszabb folyamat szerintem. És mivel a te kislányod még csak 9 hónapos én nem vennék neki kintre sétálós cipőt mert a lábuk viszont elég gyorsan növöget. Bentre nekünk Liliputi Pediped cipőnk van, kintre pedig Elefanten cipő és mostmár csizma. Sok sikert. 17 hós kislány anyukája
2009. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak meleg kocsicipot vegyél,a rendes cipo még korai!Az én kislányom is 9 hónaposan felállt,de még most sem megy-12,5 hós.Mire a te babád is elindul,addigra még nohet a lába.
2009. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezeknek a puhatalpú cipőknek nagyon jó hírük van:

[link]

2009. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!