Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyapjú ágyneműt szereti a...

Gyapjú ágyneműt szereti a babátok?

Figyelt kérdés
Most nézegetem, nemtudom megéri-e venni. 3 részes garnitúra: párna, derékalj, takaró; Nagyon hideg a szobája, ezért is gondoltam a derékaljra, a kókuszmatrac olyan hideg.
2009. okt. 15. 10:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyi az ára, ha 5000 ft alatt van vedd meg ha annyira tetszik :)de ha drágább akkor egy plédet ha alá terítessz már nem fázik fel.

A gyapjúval az a gond, hogy lepedőt huzatot kell ráhúzni mert szúr, vagyis nem kellemes rajta feküdni a babának és szöszöl vagyis nyalogatja a baba, csipegeti a szőröket. Ha bepisil a gyerkőc, igazság szerint tisztítóba kell vinni, ami nem olcsó vagy otthon a kádban mosni mert a gépbe nem fér be, és ha megszívja magát vízzel jó nehéz alig bírom kicsavarni, és 1 hét mire megszárad.

A paplan nagyon merev, nem lehet vele jól bebugyolálni a babát, párnát meg még nem használ egy darabig.


Tegyél alá egy jó vastag plédet, és plüss rugiban vastag hálózsákban altasd, akkor tuti nem fázik!

2009. okt. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk gyapjú a derék alja és a plédje is.Most a párnán gondolkodom.De ém kaptam és nagyon borsos volt az ára.Nem 5000ft.
2009. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Én nagyon szeretem.Nem fázik benne.Nálunk is hideg a szoba.
2009. okt. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!