Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Overál alá mit adtok még?...

Overál alá mit adtok még? Ebben az időben? És pl. mínusz fokokban?

Figyelt kérdés
Mindig túl öltöztetem a gyereket...:(Köszönöm!
2009. okt. 15. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:

En harisnyat,zoknit,rovidujju bodyt es ra egy pulcsit adtam a tegnap a babamra es ugy ra az overallt.

8 hos

2009. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tartsd be a "plusz egy réteg" szabályt (persz ez ne egy vastag pulóver legyen) Ha egy polóval többet adsz rá mint amennyit te az overal alá felvennél akkor jó.
2009. okt. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha már sokat mozog, nem lkell túlöltöztetni.

Az enyém 7 hónapos, vagy egy ru. body és rugi, vagy ru. body, melegítőnadrág, pulóver van az overál alatt.

2009. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én harisnyát,nadrágot,bodyt,felsőt,cipzáros felsőt,sapit adtam és ugy az overalt!De én is mindig túlöltöztetem.....De viszont nem izzadt meg abszolút,és ha idáig túlöltöztettünk,hirtelen nem lehet kevesebb ruhát ráadni mert akkor fázni fog.Az enyém 4 hónapos,tiéd?
2009. okt. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Húúú,utolsó válaszoló,és mit fogsz ráadni,ha mínuszok lesznek?Én bodyt,harisnyát,hosszú ujjú pólót és úgy az overál.Mivel van cipő része,plusz zoknit sem adok.Elég meleg ez így.
2009. okt. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.5 hós.
2009. okt. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
tegnap bentere kapot 9 hósom,egy melegítő nadrágot,hosszuujjú dady,és rá egy póló.délután kivittem kicsit tologatni a levegőre,és CSAk az overált húztam rá.betakartam a kocsiba és egy órát voltunk kint.behozva az én babám olyan meleg volt mint a kályha.picit se volt hideg sehol.ez jó tanulság volt nekem is.direkt nem kakartam sok ruhát ráadni mert akkor hány pulóvert adok rá minusz 10 fokba,ötöt?az overálok nagyon melegek,onduljatok ki ebből,ezeket minuszra tervezték,nem +12 fokra.és tényleg nem szabad tulöltöztetni őket,többet árthatunk vele,mint használunk.
2009. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi!

7hós a babám!

2009. okt. 15. 16:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!