Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sokat sír 1 hónaposom....

Nagyon sokat sír 1 hónaposom. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Hasfájás előjött: kapott Infacolt, Espumisant, utóbbi bevált. 3-3 és fél óránként szopizik, van olyan szopi amit szinte végigsír, pedig tejcsi van, de sokszor nem akarja bekapni a cicit. Alvás szintén nyűg, éberen alszik, szinte csak kézben nyugszik meg.
2009. okt. 15. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha hasfájásra kapott gyogyszert és bevált akkor fájhat neki más is pl:füle...

De figyelj oda mit eszel mert szoptatsz és az nagyon fontos!

Vagy vidd el orvoshoz !

2009. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szopi, aminek a végén sír, olyankor megbüfiztetem, általában az segít. Vagy pukiznia, székelnie kell. Néha az is segít, ha hasra fektetem pár percre.
2009. okt. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen babák, akik sírósak, látszólag minden különösebb ok nélkül. Ők azok a bizonyos túlérzékeny újszülöttek. Ez nagyon frusztráló és elkeserítő, de próbáld meg túlélni ezt az időszakot, és NE higyj az olyan tanácsoknak, hogy "hagyjad sírni". 6 hetes kor körül kezdenek hozzászokni a külvilághoz, onnantól már könnyebb az ilyen babával is. Hidd el, túl fogtok jutni rajta, az én babám is ilyen volt. Se szopizni, se aludni nem akart, mindig ordított, kézben is, pedig egész nap és éjjel felváltva ringattuk és szeretgettük a férjemmel. Aztán szép lassan hozzászokott, hogy kint van a jó meleg anyaméhből, és most már egy kis tündér! Csak türelem és kitartás!

7 hónapos sírós baba anyukája

2009. okt. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül!
2009. okt. 15. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!