Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Voltatok sétálni babakocsival...

Voltatok sétálni babakocsival a babátokkal, amióta ilyen az idő?

Figyelt kérdés
Milyen ruhát adtok rá? Téli, vastag sapkát? Overállt? Orvoshoz kell mennünk messzire (bkv-val 2 óra oda), de én nagyon félek kivinni ilyen borzasztó időben a babámat. A sport babakocsink ülését nem lehet úgy dönteni, hogy ne fújjon be a szél hozzá. 10 hónapos
2009. okt. 14. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
neeeeeeeeeee... 3 napja i se dugtuk az orrunk. már qqqqrvára unom...
2009. okt. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
ha most kéne kivinni és téli vastag overállt adnékk rá, aláöltöztetve és sállal takarnám az arcát. szval ugyanúgym intha pl. január lenne. hiába nincs fagy, brutál a szél....
2009. okt. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ma lett volna a 3. nap, de végül kimentünk egy órára, közben bementünk 10 percre a közértbe. Téli ruhában vidd, igen.
2009. okt. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Muszáj volt leszaladnunk a boltba.Téli dzsekit,sapit adtam rá(15 hónapos),de szemből fújt a szél ezerrel,esett valami trutyi,szegénykém teljesen kétségbe volt esve,sírt.

Visszafelé már jobb volt.

2009. okt. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tanácsadásra mentünk ma, muszáj volt.

Esett az eső is.

Ez volt a lányomon:

Body, vastag pulcsi, harisnya, térdig érő vastag zokni, vízhatlan overál (közepesen bélelt, kapucnis, szelet nem engedi át), zárt cipő, téli sapka. Rajta a lábzsák, esővédő. Ő nem fázott, én megfagytam! Csapta a szél az arcomra a hideg esőt, a kezem meg szétfagyott kesztyű nélkül. :/

Idegesít már ez a szutyok idő! Olyan november végi, nem?

2009. okt. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én kivittem a 7,5hós babámat jól beöltöztettem délelőtt 30percre és délután is!Ő nagyon hozzá van szokva a levegőhöz már szinte várja a sétákat imád a kutyusokkal lenni még ilyen hidegbe is elnézegeti ahogy futkoznak!
2009. okt. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát sajnos ebben az időben senkinek nincs kedve kimenni :(.

Ma mi is kimentünk babakocsival(ügyintézés sajnos nem vár:( )esővédővel és takaróval betakarva.De délután kicsit overáll,sapka,sál és gumicsizma(kicsit pocsolyáztunk :))).Nem sok kedvem volt a jó meleg szobából kimozdulni,de muszáj volt kimenni a kislányommal,mert megszokta,hogy minden nap kint voltunk és szerintem nem értette miért nem megyünk :S.

15 hónapos kislány anyukája (3fok volt ma nálunk és kicsit esett a hó is:)))

2009. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem, hogy nem utazzuk át a várost-taxival megyünk.
2009. okt. 14. 21:46
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó válaszoló anyuka vagyok:

Akkor kelleni fog a gyerekülés nem?????

2009. okt. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!