Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babák anyukái!...

1 év körüli babák anyukái! Hogy oldjátok meg a karácsonyfát? Mi 1 szobás lakásban lakunk.

Figyelt kérdés
A kisfiam állandóan pakol mindent, még a ruhaszárítót sem tudom kitenni csak éjjel.
2009. okt. 14. 20:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Decemberben volt 1 éves,Ő is nagyon lomos:)A konyhában volt 1 kicsi fánk 1 asztalon és nem hagytam mellette egyedül.
2009. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm kicsi kabalákat rakott a fára,hogy ha a gyerek le is veszi kárt nem tesz vele magának sem:)
2009. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szia!Nekünk komodon lesz,ahol nem éri fel:-)
2009. okt. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi a dohányzóasztalra tesszük idén, jól kikötjük és alulra nem rakunk törékeny díszt. Amikor egyszobásban laktunk, akkor az étkezőasztalon volt. Úgy vettem észre (a harmadik babám 1 éves most), hogy csak egy-két napig érdekes, utánna nem foglalkoznak vele, de ha karácsony után újra nő az érdeklődés, akkor egyből bontjuk a fát.
2009. okt. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hűű, jó kérdés! Tavaly még pindurka volt, nem érdekelte. A mi szobánkban volt a fa, de idén nem lehet ott, mert eléri.

A konyhaasztal az egyetlen, ami elérhetetlen lenne, de akkor hol készítem az ételt?! Pultom nincs, kicsi a lakás.

Jujj, nagyon jó kérdés, köszi!

Ha apa megjön a munkából, meg is vitatom vele.

2009. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az én kisfiam nov. 20-án lesz 1 éves, lomolós nagyon. Nálunk is a konyhaasztal az egyetlen megoldás, de ugyanaz a probléma mint nálad, kedves utolsó válaszoló, hogy akkor hol fogok sütni főzni?
2009. okt. 14. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én "kacérkodom" azzal a karámszerű biztonsági ráccsal, amivel le lehet választani egy részt a szobából. Így körbekeríthetem a karácsonyfát vagy kap egy sarkot amit lezárunk. Így marad a gyönyörködés a babónak :)
2009. okt. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már én is gondolkoztam.Szept. 30-án volt 1 éves a legény. Nekünk van a szobában egy varrógépasztal aminek épp,hogy eléri a szélét. Törékeny díszeink nincsenek,úgyhogy azzal nem lesz gond. Engem inkább a lehulló tűlevelek zavarnak. Mert eleve mindent megkóstol( a múltkor a kiságyból is kiharapott egy kis darabot...),meg ugye megy mindenfelé a lakásban. Na erre a karácsonyra nagyon kíváncsi vagyok... :)
2009. okt. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 2008 jan elején született. Ő is pakolós és kaácsonykor már járt. Nakünk földön állt a fa (ragaszkodok a plafonig érő fához) és nem volt semmi gond vele. Érdekes volt, picit persze megfogdosta az ágakat, de nem bántotta. Szerintem nyugodtan letehetitek a fát, csak kössétek ki és az ügegdíszeket jól csavarjátok az ágra.
2009. okt. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!