Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 16 hó körüli babája...

Akinek 16 hó körüli babája este 8kor alszik, hánykor kel reggel?

Figyelt kérdés
enyém 5-6 között, és elég nehéz felkelnünk, de nem tudom visszaaltatni, este meg nem szeretném ha később feküdne. Csak így meg már 10-fél11-kor alszik délelőtt.Nem tudom hogy ez így jó e. Nálatok hogy van?
2009. okt. 14. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk szóról-szóra így volt,amíg egy szobában aludt velünk.Most,hogy külön szobája van,este 8-kor megy az ágyába,reggel apával ébred fél 7 körül,akkor átpelenkázza,megkapja a reggeli tejitalát,azzal 9-ig visszaalszik.Aztán csak ebéd után alszik egyet.
2009. okt. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

15,5 hónapos, este 8-kor alszik el, reggel 6, 6:30 vagy 7 körül ébred. Ez így teljesen normális. Szerintem.

Korán kelő vagyok, meg apa is megy dolgozni, a másik fiam suliba...

Délelőtt 10 után teszem le aludni, ma pl. 10:30-tól 12:30-ig aludt. De van, hogy 3 órát alszik van hogy csak egyet. Olyankor délután nyűgösebb. :(


Lassan át kéne szoktatni, hogy kitoljuk a déli alvást.

2009. okt. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15 hós lányom van. Este 8-kor alszik, reggel fél 6 körül ébred, majd dél körül alszik el és kb. 2-kor ébred. Én szeretem ezt a rendszert, mindig is korán kelő voltam, s így mire a páromat ébresztem 7-kor, már összepakolászok, lemegy egy mosás, elmosogatok, megreggelizünk a picurral. Este is jó, hogy tudunk együtt lennia párommmal, vagy olvasni, tévézni... Nekünk jó így. Persze ha alapból nem lennék koránkelő, nehezebb lenne.
2009. okt. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8kor fekszik le, fél 7-7között kel. aztán olyan 12-12:30kor alszik egyet, 2-3 órát.
2009. okt. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lányom 16 hós, 20-kor fürdés, 20.30-kor alvás, max fél órát tolódik ki. Reggel 7-kor kel, de nekem ez is korán van...

Volt egy jó hosszu korszaka, hogy felébredt fél 5-fél 6 között, de magam mellé vettem és visszaaludt.

Délben evés, fél 1-1-kor alszik, max fél óra tolódás.

Ha nektek így jó, nem baj.

2009. okt. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16,5 hónapos

fél kilenckor alvás, reggel fél nyolc, nyolc körül kel és ebéd után egy óra fele megy aludni.

Én is úgy gondolom, ha ez nektek így jó, akkor nem is kell rajta változtatni.

Én azért fektetem később, mert így később kel és én így reggel megfőzök mire ő kel.

2009. okt. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Második vagyok,

ha véletlenül valami miatt eltolódik este az alvás,vendégség vagy ilyesmi, akkor sem kel fel reggel később!

Pont 6:30 és 7 között ébred.

2009. okt. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!