Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon nem tudom mi lehet!...

Nagyon nem tudom mi lehet! Vajon miért nem alszik fél éves babám szinte semmit?

Figyelt kérdés

Fél éves múlt, 2 napja napközben alig akar aludni, vagy ha mégis, csak nagyon nehezen tud, legalább fél óra mire elalszik. Eddig úgy volt, hogy láttam rajta, hogy álmos, felvettem, cumi be a szájába és 2-5 perc alatt el is aludt, be tudtam tenni a kiságyba.

Tegnap óta viszont hiába veszem fel, kapkodja a fejét, kiköpi a cumit, forgolódik, tolja el magát. Tegnap és ma is összesen 1 órát aludt napközben, pedig eddig 2-3 óra minimum volt.

És tegnap este is, leraktam szépen aludni, midnen rendben volt, majd fél óra elteltével felébredt, sírt.

A foga már elkezdett jönni, meg van dagadva az ínye és fehér, de még nem bújt ki. Kenegetem neki, de most már az sem nagyon használ.

Mi lehet vele? Mit tudok segíteni neki?


2009. okt. 14. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Igaz nem vagyok tapasztalt, mert még csak 2 hetes a kisbabám, de pár napja napközben Ő sem alszik, max fél órát. Szerintem a front miatt, a barátnőm kisfia fél éves és Ő sem alszik szinte semmit. Plusz még a foga is jön. Ők valamilyen homeopátiás bogyót használnak rá ami valamennyit segít.

A frontot nagyon megérzik!

Nyugodt éjszakákat!

2009. okt. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ezt csinálja! Az időjárás plussz fogzás és kész a baj! Mi már 3 hete nem alszunk éjszaka sem, napközben meg kész kínlódás lefektetni pedig hulla fáradt.Próbáld meg a hűthető rágókát, nekem tegnap azon aludt el rágás közben, meg én a frotír szakálkáját bepárásítottam vízgőz felett és beraktam a fagyóba, tök jól el volt vele, és látszott, hogy jólezik vakargatni az ínyét.

(Te mivel kened az ínyét?)

2009. okt. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor lehet hogy ettől a hülye időtől van. Úgy sajnálom szegénykémet. Dologéllel és Dentinoxxal felváltva. A rágókát akkor lehűtöm, mert eddig csak így simán kapta.

Köszi Nektek!

2009. okt. 14. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!