Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-7 hónapos babának adhatok...

6-7 hónapos babának adhatok céklát? Hogy variáljátok az ételeket? Nekem néha már nincs ötletem, szívesen vennék pár ötletet.

Figyelt kérdés
Már eszik:alma,banán,körte,barack,sütőtök,répa,burgonya,brokkoli,paradicsom,csirkemell.
2009. okt. 14. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Mundenhol azt olvasom, hogy a kisbabák nem ínyencek. Nagyjából az enyém is ezeket eszi. (hét hónapos) Én húst még nem adtam neki, viszont bébiételbe kapott trópusi gyümölcskoktélt, vilmoskörte-birsalmát, vegyes zöldséget, és vegyes zöldséget kukoricával, cukkinit és zöldbabot.
2009. okt. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adhatsz céklát.Én megföztem,és rizzsel,vagy krumplival és husival kevertem.
2009. okt. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is kiprobáltuk a céklát nagyon izzlet neki,először magábba asztán kruplival.répával stb.Szerintem mindennel keverheted.én is ugyanezeket adtam nagyábol.én adtam szölöt.szilvát spenotot tudod keverni rizsel,krumlival,csirke husival.zöldséglevest is lehet,igaz én nem füszerezek,tejbegriz(persze gyogyszertárbol és a te tejedel,vagy tejporbol)birsalma megfözve,rendes almát lerbe megsütöd és kevered,krumpli,tök,répa az is jo mert savankás és változik az izze,kukorica lisztet megfözöd jo lágyra és kefirel nagyon finom.Több nem jut eszembe remélem segitettem.7 és fél hos.anyuka
2009. okt. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. okt. 14. 17:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!