Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám 10 hónapos, az etetőszék...

Babám 10 hónapos, az etetőszékből mindent ledobál. Vissza kell neki adni vagy adjak helyette más dolgot a kezébe?

Figyelt kérdés
2009. okt. 14. 13:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatből mondom,hogy csúnyán fogalmazva,ne csicskáztasd magad:)Keresztanyum kisfia ugynaezt csinálta,én folyton felvettem amit ledobbott,ezzel adtam alá a lovat.Úgyhogy amikor mondta,hogy hagyjam,hagytam, a tányér a kezembe és etettem.Amikor már nagyobb volt és dobált pedig vettünk neki tapadós tányért,na azt már nemtudta kiszedni:)
2009. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Micsoda hüe kérdés. :) Vagy visszaadod, vagy adsz neki mást. Mi az hogy vissza KELL neki adni? Azt csinálsz, amit akarsz.
2009. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én visszaadogatom neki egyelőre, de nagyon idegesítő, főleg a vége felé.
2009. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem arra irányult, hogy a baba lelki fejlődése szempontjából mi a jobb. De ha a kérdést valaki hülyeségnek tartja, akkor légyszíves ne is írjon semmit, mert nekem meg a hülye válaszokból van elegem. Köszi :)
2009. okt. 14. 14:06
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Miért adsz neki játékot amikor az etetőszékbe van? Az enyém csak akkor ül ott, ha eszik, evéskor pedig nincs játék. Én egyáltalán nem adnék neki semmit a kezébe. De ha Te mégis adsz, akkor neked kell eldönteni, hogy visszaadod a ledobált cuccokat, vagy újat veszel elő.
2009. okt. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mi köze ennek a gyerek lelkifejlődéséhez? Talán sérül a lelke, ha nem kapja meg azt, amit egyszer ledobott a földre?
2009. okt. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem játék van a kezében hanem kanál.
2009. okt. 14. 14:11
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
lehet megkövezni!! az én fiam csak úgy marad a székben, ha játék van a kezében. én bizony bekészítek egy arzenál és ha eldobja, ott a másik. már ez is nagy fejlődés, mert hónapokon keresztül ment a zavarásos etetés, de most már ő jelezte, hogy velünk enne az asztalnál. szóval én adok másikat a kezébe :)
2009. okt. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Bizony az én fiam is játszik evés közben, de annyira rossz evő, hogy örülök ha addig lefoglalja magát, amíg eszik egy kicsit, ugyanis különben rögtön ki akar jönni, és akkor egyáltalán nem eszik. Ő is dobál, én nem szoktam visszadogatni.
2009. okt. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az én fiam is játszik, addig legalább eszik, amúgy kimászik sajna... de nem ez volt a kérdés.

a baba azért dob le mindent, mert rájött, h le tudja dobni. ennyi.

[link]

2009. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!