Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Még nincs a babámnak téli...

Még nincs a babámnak téli overállja, így mibe vigyem holnap a tanácsadásra?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs pénzem 10-15 ezret kiadni a vadiújra, ezért szombatra terveztük a vásárlást a babaruhabörzén. Azonban közbejött a hideg, és holnap muszáj mennünk tanácsadásra. 10 hós a lányom, kb 5-8 percre van tőlünk a rendelő. Arra gondoltam, hogy adok rá egy bodyt, kötött pulcsit, harisnyát, bélelt kordnadrágot, széldzsekit, cipőt és sapka sál kesztyű. Így jó lesz szerintetek?
2009. okt. 14. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tökéletes. Ennél több nem nagyon kell, mert akkor mibe öltözteted majd télen a sok mínuszban?
2009. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tökéletes. Esetleg egy plusz plédet vihetsz, és ráteríted.
2009. okt. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó. Esetleg be is takarhatod ha babakocsiban viszed.
2009. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezen kívül betakarod egy pléddel, biztosan nem fog fázni. És akkor nem is kell ennyire beöltöztetni. Elég macerás ennyi ruhát feladni rá, kis idő múlva levetkőztetni és pár perc múlva megint ráadni. Persze, nem tudom, mennyire szeret öltözködni..
2009. okt. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megnyugtattatok! Én is úgy voltam, hogy akkor miben lesz a mínuszokban, de itt az elmúlt napokban rengeteg hasonló kérdést megnéztem, és mindenhol bundazsákot, overállt, adtak a babára, és kicsit elbizonytalanodtam...

AZ öltözést utálja:)

2009. okt. 14. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!