Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gáz, ha 5 hónapos...

Mennyire gáz, ha 5 hónapos babámnak összeszerelem a sportbabakocsit, amit hat hónaptól ajánlanak?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy a mózesban nem érzi magát annyira jól ebben a melegben, és a sportbabakocsit is le lehet dönteni vizszintesig. A hordozóba meg teljesen beleizzad.
2008. jún. 23. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk sose volt mózesünk.

Ha vízszintesig le lehet dönteni a kocsit, akkor tökéletesen jó az is. A lényeg, hogy addig ne ültesd föl benne, amíg nem tud magától ülni.

Boldog babázást! :o)

2008. jún. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én lányom is 5 hónapos lessz szerdán,már én is összeraktam a sportkocsit.Nekem a lányom már 2 hete ül egyedül.A napokban akarom én is kivinni öt a sport kocsiban.

A rendes kocsiban nekünk nem mózes van,hanem táska.Már azt én is kivettem.Túl meleg van.

Úgy hogy szerintem nyugodtan.

2008. jún. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! Már össze is raktam. Sajnos vizszintesig azért nem dönthető, de majdnem teljesen. Még mindig jobb, mint a hordozója.
2008. jún. 23. 09:55
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk teljesn vízszintesig dönthető de ezt pl újszülött kortól ajánlják pl-bergon.Sztem ha nem teljesen dönthető akkor is lehet már 5hós babát beleraknié
2008. jún. 23. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!